Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Karlovy Vary » Spa Hotel Schlosspark
A2956

Spa Hotel Schlosspark

  • Spa Hotel Schlosspark
  • Spa Hotel Schlosspark 2
  • Spa Hotel Schlosspark 3
  • Spa Hotel Schlosspark 4
  • Spa Hotel Schlosspark 5

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Kolmá 19, Karlovy Vary
Telefon 1: +420 353 305 100
Telefon 2: +420 353 305 111
Fax: +420 353 305 105
Web: http://www.schlosspark.cz
E-mail: email

Nový pohostinný Spa Hotel "Schlosspark" se nachází v samém centru lázeňské zóny Karlových Varů-100 metrů od známého minerálního pramene Vřídla. V blízkosti hotelu je velkolepý kostel sv. Máří Magdalény. Celý hotel je nově zrekonstruován a propojen ze čtyř domů, kde je zachována nejlepší tradice české architektury. Užijete si tak úchvatný výhled na Vřídelní kolonádu a chrám je možné přímo z okna hotelu.
Zapomeňte na problémy, odstrante stres a přijďte si odpočinout . Čekají zde na Vás program Balneoterapie a SPA. Balneoterapie je program pomocí minerálních vod, které jsou používány ve formě koupele, pití, inhalace, i jako přísada do zábalů, a jiné lázeňské péče.
SPA Hotel Schlosspark nabízí kapacitu 35 pokojů. Zaručuje prostorné a světlé pokoje jenž Vám zajistí pohodlný spánek a nezapomenutelnou dovolenou. Každý pokoj je originální. Váš klid a pohodu najdete i v restauraci s 50 místy, kde ji zajistí profesionální servis, který ztělesňuje respekt a pozornost ke každému hostu.
Je Vám také k dispozici útulný lobby bar k různým rozhovorům a setkáním s obchodními partner či přáteli. Zde můžete strávit svůj volný čas, vychutnat si aroma kávy z nejlepších odrůd ahodnotit vynikající vinný lístek. Najdete ho v samém centru hotelu.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: