Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Hotely-Hostely » Nová Ves v Horách » Horský hotel Lesná
A4732

Horský hotel Lesná

  • Horský hotel Lesná
  • Horský hotel Lesná 2
  • Horský hotel Lesná 3
  • Horský hotel Lesná 4

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Krušné hory
Adresa: Lesná, Nová Ves v Horách
Telefon 1: +420 476 113 040
Web: http://www.horskyhotellesna.cz
E-mail: email
Počet lůžek:43

V současnosti hotel nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbě. V podkroví jsou pak pro hosty připraveny tři apartmány. V přízemí horské chaty se nachází bar s restaurací s celo-týdenním provozem s kuřáckou a nekuřáckou částí . V letních měsících je pro hosty v provozu krytá venkovní terasa (cyklistické odpočívadlo pro cca 40 osob). U hotelu je dále připraveno venkovní posezení s krytým přístřeškem a ohništěm, kde je možno na objednávku grilovat selata, krůty apod.. Hotel a jeho okolí společně nabízejí spoustu možností sportovního vyžití hostů, dovolte nám jmenovat například nový tenisový kurt, který se nachází přímo u hotelu.
Horský hotel Lesná nabízí ubytování ve dvou až pěti lůžkových pokojích. Celkem nabízí 15 pokojů, z toho 7 pokojů je již vybaveno s vlastním sociálním zařízením. Pro ostatní pokoje slouží společné sociální zařízení, včetně sprchových koutů na chodbě.
V podkroví jsou pak pro hosty připraveny tři apartmány - dva dvoulůžkové (jeden s vířivou vanou,) a jeden čtyř-lůžkový. Všechny s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita hotelu je 43 lůžek.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: