Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Hotely-Hostely » Kutná Hora » Hotel U Růže***
A2935

Hotel U Růže***

  • Hotel U Růže***
  • Hotel U Růže*** 2
  • Hotel U Růže*** 3
  • Hotel U Růže*** 4
  • Hotel U Růže*** 5

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Kutnohorsko, Posázaví
Adresa: Zámecká 52, Kutná Hora
Telefon 1: +420 327 524 115
Web: http://www.ruzehotel.com/
E-mail: email
Počet lůžek:30

Hotel U Růže se nachází v Kutné Hoře, která je velmi bohatá na historické a kulturní památky, které jsou pod ochranou Unesco. Pravě v Kutné Hoře najdete atraktivní skvosty evropského významu jako jsou chrám sv. Barbory, Vlašský dvůr, Hrádek nebo Jezuitská kolej. Malebné je i okolí města, můžete navštívit zámek Káčina, Žleby,..
Budova hotelu pochází z poloviny 19. století a je umístěna v poklidné části města jen pár kroků od Kostnice(30m) a katedrály Nanebevzetí panny Marie(100m). Tento stylový hotel nabízí příjemné prostředí s tajuplnou atmosférou která Vás vrátí do minulosti.
Vkusně zařízené pokoje se starožitným nábytkem a obrazy, útulná restaurace s barem a půvabná venkovní terasa s krbem, mají jedinečný charakter a mile překvapí. Veškeré prostory jsou plně vybaveny a zařízeny. K dispozici je internetové připojení zdarma a možnost úschovy cenností v trezoru. Budova hotelu je udržována a upravována tak, aby vyhovovala náročnější klientele 3* hotelu, k němuž náleží i oficiální certifikát hotelové klasifikace.
Nabídka služeb v okolí: