Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Hotely-Hostely » Načeradec » Klokočkův Mlýn
A2805

Klokočkův Mlýn

Klokočkův Mlýn

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Kutnohorsko, Posázaví
Adresa: Načeradec, Načeradec
Mobil 1: +420 731 446 067
Web: http://www.klokockuvmlyn.cz
E-mail: email
Počet lůžek:40

Areál Klokočkův mlýn je zasazen do krásné přírody pod bájnou horou Blaník (631 m n.m.) v členité krajině zvedající se Českomoravské vrchoviny mezi Mladou Vožicí a Vlašimí, cca 20 km od dálnice D1 a 65 km od Prahy. Po rekonstrukci mlýna z přelomu 15. a 16. století, jenž se pyšnil jedním z největších mlýnských kol v Čechách o průměru 11 m, vznikl atraktivní rodinný hotel na samotě s okolními pozemky a sportovním rybníkem, nedaleko památkově chráněné obce Načeradec, v chráněné krajinné oblasti Blaník. Toto prostředí jej předurčuje nejen pro rekreaci, rehabilitační, relaxační či wellnes pobyty, ale svým zázemím především pro pořádání společenských večírků, svatebních hostin i obřadů, firemních školení a setkání.
Uzavřený areál disponuje vlastním parkovištěm, dvěma venkovními terasami pro 40 a 20 osob s krbem, udírnou, grilem a otevřeným ohništěm. Sportovci ocení zejména travnaté hřiště 40x20 m na fotbálek, nohejbal, volejbal a basketbal, popřípadě antukový tenisový kurt. Okolní terén je ideální pro pěší i cykloturistiku. V zimním období je okolí protkáno běžkařskými tratěmi a jste-li více na sjezd, objevíte po čtyřkilometrové jízdě autem 200 metrů dlouhou sjezdovku. A sněhové podmínky tu bývají velice příznivé.

Péči o tělo a zdravý životní styl je věnována zvláštní pozornost. Wellnes studio Vám poskytne komplexní relaxační, ale i lázeňské procedury, jako např. rašelinové koupele, bahenní zábaly, uhličité, kyslíkové a solné lázně nebo aroma páru či infrasaunu zakončenou sprchou Vichy, která promasíruje tělo 48 vodními tryskami a dodá tělu NeoQi novou energii do dalších dnů. Kosmetický salon poskytuje komplexní péči o pleť a tělo včetně aromaterapie s využitím přírodních produktů a olejů firmy K.HADEK a firmy JANSSEN. Celoročně je možné využít klasickou saunu pro 8 osob s vlastním ochlazujícím bazénem a odpočívárnou.

Mimo letní sezónu pak zvlášť oceníte venkovní Whirpool pro 6 osob, v němž 45 podvodních trysek se silou deseti koňských sil promasírují každý sval. Zvlášť noční koupele s tisíci hvězdami nad hlavou Vám navodí dokonalý relax a nezapomenutelný zážitek.

V interiéru hlavní budovy je stylový bar a pro různé akce ideální sál Blanických rytířů s renesančním malovaným stropem. Kapacita 40ti míst uspokojí i firemní klientelu. V suterénu je možno využít kulečníkovou místnost, domácí kino s prostorovým zvukem DTS, play-station či ping-pong.

V podkroví jsou připraveny čtyři luxusní pokoje, tři třílůžkové a jeden dvoulůžkový, každý v jiném stylu. Ve vedlejší budově, vzdálené pár kroků, je jeden apartmán se dvěma třílůžkovými pokoji, dva trojlůžkové, jeden dvoulůžkový a jeden pětilůžkový pokoj. Všechny jsou s vlastní koupelnou a WC, vybavené TV.
Nabídka služeb v okolí: