Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Hotely-Hostely » Bartošovice v Orlických horách » Rekreační chata - Šárka Sodomová
A4442

Rekreační chata - Šárka Sodomová

Rekreační chata - Šárka Sodomová

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Orlické hory
Adresa: Bartošovice v Orlických horách, 517 61, Bartošovice v Orlických horách
Telefon 1: +420 494 531 888
Mobil 1: +420 777 888 531
Web: http://home.tiscali.cz/chalupa
E-mail: email
Počet lůžek:10

Rekreační chalupa k pronájmu na týdenní rekreaci
Chcete strávit dovolenou s rodinou, či s přáteli na chalupě v Orlických horách v zimě i v létě ? K rodinné, týdenní rekreaci pronajmu chalupu po rekonstrukci v Bartošovicích v Orlických horách s možností ubytování do 10 osob.

Samotná obec leží poblíž horského městečka Rokytnice v Orlických horách. V současné době jsou v Bartošovicích dva lyžařské vleky, ale vedou zde i běžecké a turistické trasy. V létě je možné koupání ve venkovním bazénu u hotelu „Zemská brána", nebo na novém koupališti v obci Žamberk. Nedaleko se také nachází pastvinská přehrada. Obcí protéká řeka „Divoká Orlice" s možností rybolovu, která současně tvoří státní hranici s Polskou republikou. Je zde krásná příroda, bohatá na lesy a lesní plody, vhodná k procházkám nebo jízdě na kole s možnou prohlídkou válečného opevnění. V obci je rovněž obchůdek se základními potravinami.

Chalupa se skládá z přízemí a obytné půdy.
V přízemí je jedna velká místnost, kde je obývací kout s barevným televizorem, satelitem, stereo rádiem. Dále je zde jídelní kout, kuchyňský kout s veškerým kuchyňským nádobím, s rychlovarnou konvicí, kávovarem, elektrickým vařičem se sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou a horkovzdušnou troubou, s tekoucí teplou a studenou vodou. Dřevěnou stěnou a závěsem je oddělena ložnička, kde jsou dvě postele.
V přízemí je také sociální zařízení se splachovacím WC a koupelnou. Koupelna je se sprchovým koutem, umyvadlem, dětskou vaničkou s přívodem studené vody, která je ohřívána elektrickými průtokovými ohřívači. Z chodby, kde je umístěna mimo jiné i lednice, vede schodiště na obytnou půdu, která je dřevěnou stěnou a závěsem rozdělena na dvě ložnice, kde je celkem sedm postelí, dětská postýlka, skříňky na prádlo, stůl, židle a barevný televizor.
Na všechny postele jsou přikrývky a polštáře, je nutné si pouze vzít své vlastní povlečení. Celá chalupa je vytápěna akumulačními kamny a v koupelně elektrickým přímotopem s možností dvaceti-čtyř hodinového časování.
K dispozici je rovněž i zahradní nábytek, zahradní gril, dětské pískoviště, ohniště s grilem.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: