Českem s námi » Ubytování » Ostravsko, Opavsko » Hotely-Hostely » Hradec nad Moravicí » Hotel Belaria***
A3175

Hotel Belaria***

  • Hotel Belaria***
  • Hotel Belaria*** 2
  • Hotel Belaria*** 3
  • Hotel Belaria*** 4
  • Hotel Belaria*** 5
  • Hotel Belaria*** 6
  • Hotel Belaria*** 7
  • Hotel Belaria*** 8
  • Hotel Belaria*** 9
  • Hotel Belaria*** 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Ostravsko, Opavsko
Adresa: Žimrovická 663, 747 07 Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí
Telefon 2: +420 553 783 346
Mobil 1: +420 777 747 048
Web: http://www.hotelbelaria.cz
E-mail: email
Počet lůžek:164

Hotel Belaria*** se nachází v Hradci nad Moravicí, malebném městečku vzdáleném 30 km od Ostravy a 8 km od Opavy - města bohatého na historii, kulturu i společenský život. Za své jméno vděčí hotel své poloze v překrásném údolí řeky Moravice přímo pod hradeckým zámkem.
Hotel Belaria je ideální jak pro rodinnou dovolenou, tak pro pořádání různých školení či oslav. Také Relaxační a sportovní služby jsou u nás na vysoké úrovni, což je ve spojení s ochotným personálem a dlouholetými zkušenostmi zárukou Vaší spokojenosti.

Pro rodinné dovolené je ideální ubytování v některém z 8 apartmánů, business klientela a účastníci firemních akcí nejvíce využívají komfortu 6 jednolůžkových a 43 dvoulůžkových pokojů. Krásná krajina Opavského Slezska, ve které je hotel Belaria situován, je jako stvořená pro pořádání různých výletů - nedaleko se nachází "bílá perla" Slezska - Opava a pro provozování sportovních aktivit.

Hostům je k dispozici hotelová restaurace, vinárna,snack-bar,osvětlený venkovní bar u bazénu,venkovní gril. Zajišťujeme cateringové služby mimo hotel.
Hotel Belaria Vám nabízí velké množství sportovních a rekreačních aktivit. Venkovní bazén se slanou vodou, vnitřní bazén a sauna jsou pro naše hosty k dispozici zdarma. Za kulturou a historií můžete vyrazit do nedalekého města Opava či navštívit Hradec nad Moravicí s jeho překrásným empírovým zámkem.


Hoteloví hosté mohou využívat: venkovní bazén se slanou vodou, vnitřní bazén, sauna, víceúčelová hala, posilovna, tenisový a nohejbalový kurt, volejbalový kurt, stolní tenis, kulečník, petanque, badminton, masáže, půjčovna kol a ...

Náš hotel je opravdu skvělým místem pro aktivní odpočinek. Okolní příroda Opavského Slezska nabádá k procházkám a pěším túrám, je ideální také pro projížďku na koních a kolech.V okolí se nachází několik zámků (Kravaře,Raduň) a arboretum.Opava – město které oslavilo již 780 let od svého vzniku zase láká všechny příznivce historie, kultury a památek. Rádi Vám zapůjčíme kola a poradíme, kterou z mnoha cyklostezek po okolí se vydat. Naše půjčovna kol získala certifikát Cyklisté vítáni. Po náročném dni Vás na nohy postaví hotelový masér.
Nabídka služeb v okolí: