Českem s námi » Ubytování » Ostravsko, Opavsko » Hotely-Hostely » Hradec nad Moravicí » Hotel Sonáta**
A1268

Hotel Sonáta**

  • Hotel Sonáta**
  • Hotel Sonáta** 2
  • Hotel Sonáta** 3
  • Hotel Sonáta** 4
  • Hotel Sonáta** 5
  • Hotel Sonáta** 6
  • Hotel Sonáta** 7
  • Hotel Sonáta** 8

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Ostravsko, Opavsko
Adresa: Zámecká 302, 747 07 Hradec nad Moravicí, Hradec nad Moravicí
Telefon 1: +420 553 784 260
Telefon 2: +420 553 784 259
Mobil 1: +420 731 653 468
Web: http://www.hotelsonata.cz
E-mail: email
Počet lůžek:90

Hotel Sonáta se nachází v Hradci nad Moravicí, malebném městečku vzdáleném pouze 8 km od historického města Opava.
Hotel je vyhledáván především turisty a návštěvníky, kteří chtějí poznat krásy tohoto malebného městečka a jeho okolí.

Stále více návštěvníků objevuje kouzlo hotelu Sonáta v kombinaci s hradeckým zámkem a jeho rozsáhlým parkem, který je jako stvořený pro pořádání rodinných oslav a svatebních hostin. Okolí hotelu láká k procházkám či vyjížďkám přírodou na kole (hotel je napojen na rozsáhlou síť cyklostezek, zasahujících až do Polska). Další možností kulturního vyžití je pro naše hosty návštěva Opavy, města Petra Bezruče, a celé řady dalších atraktivit.

Hotel Sonáta Vám nabízí romantické ubytování přímo u zámku v Hradci nad Moravicí v nově rekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem. K dispozici je 33 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány, přičemž u většiny pokojů je možnost přistýlky.

Rádi Vám také pomůžeme s uspořádáním kurzů, školení, společenských akcí, večírků či oslav. Součástí hotelu je kromě barového posezení a restaurace s terasou, také několik místností vhodných zejména jako učebny.

Tipy na výlet :
Zámek Hradec nad Moravicí, zámek v Raduni, přírodní park Moravice, přírodovědná stezka Moravice, přírodovědná a vlastivědná stezka Hanuše, sběr hub, naučná cyklostezka Hvozdnice, výlet na Otickou sopku, návštěva města Opavy, výlet na zříceninu hradu Vikštejn, procházka kolem vyrovnávací nádrže Podhradí, cyklovýlety dle zdatnosti klientů, návštěva Arboreta v Novém Dvoře, prohlídka dřevěných mlýnů v Litultovicích a Cholticích a spousta dalších….
Nabídka služeb v okolí: