Českem s námi » Ubytování » Ostravsko, Opavsko » Hotely-Hostely » Opava » Hotel Koruna***
A2425

Hotel Koruna***

  • Hotel Koruna***
  • Hotel Koruna*** 2
  • Hotel Koruna*** 3
  • Hotel Koruna*** 4
  • Hotel Koruna*** 5
  • Hotel Koruna*** 6
  • Hotel Koruna*** 7
  • Hotel Koruna*** 8
  • Hotel Koruna*** 9
  • Hotel Koruna*** 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Ostravsko, Opavsko
Adresa: Nám. Republiky 17, 746 01 Opava, Opava
Telefon 1: +420 553 621 132
Telefon 2: +420 553 621 900
Mobil 1: +420 777 747 047
Web: http://www.hotelkoruna.cz
E-mail: email
Počet lůžek:89

Hotel Koruna nabízí ubytování v samotném historickém centru města Opava, 25 km od Ostravy. Hostům jsou k dispozici rozměrné, nově zrekonstruované pokoje ve 3 kategoriích - Standard, Business a DeLuxe (pokoje 4 hvězdičkového standardu).

Každý z pokojů je vybaven sociálním zařízením s vanou, telefonem a barevným TV se satelitním příjmem. Bohaté snídaně jsou u nás organizované formou švédského stolu. Pohodlné a bezpečné parkování přímo u hotelu, v centru Opavy, je pro hosty zdarma. Poskytujeme také zázemí pro pořádání kongresů a společenských akcí.

Hosté hotelu Koruna mohou využívat veškerého sportovně-relaxačního zázemí hotelu Belaria*** ve městě Hradec nad Moravicí (cca. 8 km vzdáleném) včetně vstupu do venkovního bazénu se slanou vodou, vnitřního bazénu a sauny zcela ZDARMA!

Součástí hotelu je Restaurace Koruna, kde denně včetně víkendů nabízíme obědové a večerní menu. Snídaně organizujeme formou švédského stolu. Hotel Koruna nabízí kompletní gastronomické služby, včetně zázemí pro pořádání soukromých oslav, kongresů, plesů a dalších společenských akcí.
V prostorách hotelu se dále nachází Krušovická restaurace a také Klub Koruna se zabudovaným tanečním parketem.

Možností vyžití nabízí Opava a její okolí nepřeberné množství. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází Slezské divadlo, pěší zóna a Hláska, pouze pár minut chůze je vzdáleno Slezské zemské muzeum, nejstarší muzeum v ČR. Historické centrum Opavy přímo vybízí k prohlídce celé řady kulturních památek. Velmi příjemnou možností, jak si odpočinout do ruchu města, je pak procházka napříč Dvořákovými sady.

Tipy na výlet :
Zámek Hradec nad Moravicí, zámek v Raduni, přírodní park Moravice, přírodovědná stezka Moravice, přírodovědná a vlastivědná stezka Hanuše, sběr hub, naučná cyklostezka Hvozdnice, výlet na Otickou sopku, návštěva města Opavy, výlet na zříceninu hradu Vikštejn, procházka kolem vyrovnávací nádrže Podhradí, cyklovýlety dle zdatnosti klientů, návštěva Arboreta v Novém Dvoře, prohlídka dřevěných mlýnů v Litultovicích a Cholticích a spousta dalších….
Nabídka služeb v okolí: