Českem s námi » Ubytování » Ostravsko, Opavsko » Hotely-Hostely » Ostrava » Hotel Isora
A324

Hotel Isora

Hotel Isora

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Ostravsko, Opavsko
Adresa: Antošovicka 11 Ostrava Koblov, Ostrava
Telefon 1: +420 596 239 502
Mobil 1: +420 725 883 535
Web: http://www.hotel-isora.com
E-mail: email
Počet lůžek:56

Hotel má kapacitu 56 lůžek v jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny barevnými televizory se satelitním programem, telefonem, koupelnou a WC. V apartmánech jsou hostům k dispozici také hydromasážní vany. V ceně za ubytování je zahrnuta snídaně a parkování na uzavřeném parkovišti, sledovaném kamerovým systémem.

Hotel ISORA se nachází v klidné části Ostravy, zhruba 10 minut jízdy autem z centra města, v dosahu městské hromadné dopravy

Okolí :Přímo naproti hotelu se nachází vrch Landek, který je posledním výběžkem Oderských vrchů. Jedná se o Národní přírodní památku. Je sopečného původu a v dávné minulosti byl osídlen lovci mamutů. Z této doby je zachována malá dřevěná soška - Landecká Venuše, jediná štíhlá Venuše v Evropě. Pod Landekem teče řekla Odra, do které se zde vlévá řeka Ostravice. Podél řeky Odry je možné příjemnou procházkou pěšky nebo na kole navštívit Hornické muzeum OKD v Petřkovicích, kde najdete řadu atraktivit včetně podzemní prohlídky bývalých uhelných slojí. Milovníci přírody zde najdou i velmi cennou vegetaci např. exempláře buků staré 150 a více let. V letním období zde probíhá i vodácká sezóna. Další informace Vám rovněž poskytne naše recepce.

Sportovní aktivity: V blízkosti si můžete zajezdit na koních v Jezdeckém klubu Caballero, navštívit Zoologickou zahradu nebo zámecký park v Šilheřovicích, který je vhodný ke klidným procházkám. Golfisté si zde mohou zahrát na jednom z nejstarších golfových hřišť v České republice.
Nabídka služeb v okolí: