Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Hotely-Hostely » Pardubice » Hotel Zámeček Staré Čívice
A2482

Hotel Zámeček Staré Čívice

  • Hotel Zámeček Staré Čívice
  • Hotel Zámeček Staré Čívice 2
  • Hotel Zámeček Staré Čívice 3
  • Hotel Zámeček Staré Čívice 4
  • Hotel Zámeček Staré Čívice 5
  • Hotel Zámeček Staré Čívice 6

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Pardubicko, Východní Čechy
Adresa: Za oborou 120, Pardubice
Telefon 1: +420 466 610 676
Web: http://www.civice.com
E-mail: email
Počet lůžek:48

Vítá Vás Hotel Zámeček Staré Čívice, místo, které si zamilujete...

Nabídneme Vám jedinečnou příležitost strávit svou dovolenou, konferenci, svatbu či jen volné chvíle v příjemné atmosféře romantického zámečku v novogotickém stylu, situovaném na rozhraní rozlehlého anglického parku a lesní obory s daňky.
Relaxujte v klidném prostředí v blízkosti nedalekého centra města Pardubic, v místě s dobrou dopravní dostupností i širokou nabídkou služeb, sportovního a kulturního vyžití.
Jde o romantickou stavbu v novogotickém stylu, situovanou na rozhraní lesa a parku. Nacházející se 7 km od centra města Pardubic nedaleko dostihové dráhy.

Představujeme Vám náš stylový hotelový restaurant...
Ochutnejte vybrané speciality z naší lákavé nabídky pokrmů z lávového grilu, lahůdky ze zvěřiny i moderní pokrmy české, francouzské a italské kuchyně.
K Vašemu obědu či večeři Vám nabízíme široký sortiment vín z vinného archivu od předních moravských vinařů, vybraná vína z Itálie a též speciální kolekci brazilských vín, skvěle doplňujících naše výborné steaky z argentinského masa.
Nebo k nám přijďte posedět jen na sklenku dobré whisky nebo cognacu ze široké nabídky našeho baru s originálním kubánským doutníkem.


Nabízíme Vám ubytování ve 21 pokojích ve dvou hotelových budovách s celkem 48 lůžky. Naše pokoje jsou převážně dvoulůžkové a k dispozici je několik typů ubytování.
Pokoje LUX jsou vybaveny stylovým nábytkem, LCD televizory a wifi připojením k internetu.
Pokoje Standard jsou vybaveny běžným nábytkem. Všechny naše pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou.
Hotel Zámeček nabízí rovněž 2 stylová hotelová apartmá, vhodná například pro romatické pobyty, novomažele nebo Vaše důležité obchodní partnery. Podívejte se na jejich fotografie.
Nabídka služeb v okolí: