Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Hotely-Hostely » Polička » Hotel Opus
A222

Hotel Opus

  • Hotel Opus
  • Hotel Opus 2
  • Hotel Opus 3
  • Hotel Opus 4

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Pardubicko, Východní Čechy
Adresa: Hotel Opus, Družstevní 893, 572 01 Polička, Polička
Telefon 1: +420 461 722 103
Mobil 1: +420 731 472 587
Web: http://www.hotelopus.cz
E-mail: email
Počet lůžek:60

Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s vl. sociál. zařízením ve dvou kategoriích - turistické (pokoje účelově vybaveny, WC, sprch. kout a umyvadlo ve stylu "panelákového jádra") a eurostandard (pokoje vybaveny novým nábytkem, koupelna se sprch. koutem, WC a umyvadlem zrekonstruovaná v roce 2005).
Cena od 350,00 Kč/osobu (jednolůžkový pokoj turistický) do 690/pokoj (turistický třílůžkový, u euro pokojů cena od 440Kč - 680 Kč/pokoj (jednolůžkový-dvoulůžkový).
Možný pobyt s domácím zvířetem - po domluvě. Cena 80,00 Kč/noc.
V ceně není zahrnuta snídaně, možno dokoupit za 50,00 Kč/osobu.
Stravování v hotelové restauraci, polední menu, bohatý výběr z jídelního lístku, pivo Budějovický Budvar a Poličské pivo. V létě venkovní posezení.
Okolí :
Objekt se nachází na okraji historického centra města, vzdáleného 5 min. pěší chůze. Zrekonstruované hradební opevnění města - přístupno, barokní radnice, kostel sv. Jakuba s rodnou světničkou skladatele B. Martinů, hrobka B. Martinů a další historické krásy.
V Poličce je možno využít služeb krytého bazénu, v létě koupaliště, bowling, tenisové kurty, tenisová hala, fitnes, sauna, fotbalové hřiště, minigolf, zimní stadion, masáže, kosmetika, kadeřnictví ...

Tipy na výlet :
Litomyšlský zámek - 16 km, zámek Nové Hrady - 25 km, Hrad Svojanov - 10 km.
Polička nabízí množství značených turistických tras (Š. Důl, Jimramov, Lucký vrch, Borová, Telecí a další), v zimě udržované běžkařské trasy, sjezdovka na okraji Poličky.
V neposlední řadě perfektní podmínky pro rybaření - 1 km od Poličky přehrady rybářského svazu Poličky.
Nabídka služeb v okolí: