Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Hotely-Hostely » Rokytno » Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno
A2023

Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno

  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 2
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 3
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 4
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 5
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 6
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 7
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 8
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 9
  • Hotel STARÝ MLÝN - Rokytno 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Pardubicko, Východní Čechy
Adresa: Rokytno 17, 512 45 Rokytnice nad Jizerou, Rokytno
Telefon 1: +420 481 522 340
Mobil 1: +420 602 957 568
Web: http://www.hotel-stary-mlyn.com
E-mail: email
Počet lůžek:65

Poloha hotelu: Horní část horského městečka Rokytnice nad Jizerou, okraj Krkonošského národního parku, nadmořská výška 630 m n. m.
Příjezd a parkování: Po udržované silnici a k dispozici je parkoviště, v zimě hlídané a placené.
Lyžování a turistika: 100 m od hotelu se nachází pět lyžařských vleků v délce 400, 600 a 800 m vhodných pro začínající i pokročilé lyžaře.
Přibližně 1 km je vzdálen lyžařský areál Horní domky s nejdelší sjezdovkou 3200 m a celkem asi 10 km upravovaných tratí, vhodných pro pokročilé i náročné lyžaře a moderní sedačkovou lanovkou (pro 4 osoby) na Lysou Horu (1340m).
Přímo u hotelu začínají turistické trasy na Dvoračky, Huťský vodopád, pramen Labe a mnoho dalších, které můžete zdolávat v zimě na běžkách, v létě na kole či pěšky.
Sport a zábava: V centru městečka vzdáleném 20 minut chůze jsou k dispozici sportovní hala, tenisové kurty, bowling, diskotéky, v zimě snowtubing a projížďky na saních tažených koňmi.
Rybaření na pstruhových vodách můžete vyzkoušet v doprovodu majitele hotelu.
Pro větší skupiny zajistíme návštěvu Bozkovských krápníkových jeskyň, výlety na Hucul farmu nebo sjíždění řeky Jizery na kanoích nebo raftech. Na přání objednáme živou hudbu a nabídneme ochutnávku špičkových moravských vín.
Popis a vybavení hotelu: Celková kapacita hotelu činí 65 lůžek. Vybaven je převážně dvoulůžkovými, ale i jedno-, tří- a čtyřlůžkovými pokoji, vždy s WC, sprchou a TV s českými a satelitními programy. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj má přípojku na internet (ADSL 3MB), to znamená, že host si může bezplatně připojit vlastní notebook a využívat vysokorychlostní internet.
Je zde nekuřácká jídelna s kapacitou 60 míst.
Dále restaurace - vinárna s barem a tanečním parketem o kapacitě asi 50 míst, vybavená sat. TV, video- a HIFI audiotechnikou, jakož i data-projektorem, DVD s možností využití pro školení, svatby a další společenské akce. Jako novinku mají hosté k dispozici za poplatek internetovou kavárnu rovněž s vysokorychlostním připojením (ADSL 3MB).
Hotel má vlastní saunu, masáž – reiki terapie, billiard, šipky, stolní tenis, půjčovnu horských kol a lyžařského vybavení.
Nabízíme posezení ve vlastní zahradě s možností grilování nebo otevřeného ohně ...
… a hlavně rodinnou atmosféru a vlídnou obsluhu.

Nabídka služeb v okolí: