Českem s námi » Ubytování » Plzeňsko, Doupovské hory » Hotely-Hostely » Břasy » Darovanský dvůr Resort - Kongres & Golf Hotel
A789

Darovanský dvůr Resort - Kongres & Golf Hotel

  • Darovanský dvůr Resort - Kongres & Golf Hotel
  • Darovanský dvůr Resort - Kongres & Golf Hotel 2
  • Darovanský dvůr Resort - Kongres & Golf Hotel 3
  • Darovanský dvůr Resort - Kongres & Golf Hotel 4

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Plzeňsko, Doupovské hory
Adresa: Darová 3, Břasy
Telefon 1: +420 371 740 711
Mobil 1: +420 604 211 565
Web: http://www.darovanskydvur.cz
E-mail: email
Počet lůžek:242

O nás
Kongres & Golf hotel Darovanský dvůr ***/**** vznikl rekonstrukcí dřívějšího statku, původně poplužního dvora ze 17. století. V majetku rodiny Sinkulových je více než 100 let. Leží v překrásné, klidné krajině přírodního parku Horní Berounka nedaleko Plzně a je velmi dobře dostupný z dálnice Praha - Plzeň.

Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Historické budovy, které obklopují rozsáhlý dvůr, byly i po rekonstrukci ponechány ve své původní podobě a dotvářejí tak atmosféru klidu a pohody malebné lokality uprostřed přírody. Do komplexu historických budov byl na místě původní vyhořelé stodoly citlivě umístěn i zcela nový objekt Kongres & Golf hotelu, který zajímavě uzavírá prostor dvora.


Hlavní budova Kongres & Golf hotelu
V hlavní budově se nachází srdce celého areálu - rozlehlá reprezentativní vstupní hala, kde hosté kromě recepce naleznou hlavní restauraci, útulný lobby bar, prosluněné modré posezení v koloniálním stylu i dobře vybavený golfový obchod.
Nabídnout Vám můžeme moderní a víceúčelový kongresový sál o maximální kapacitě 250 osob, variabilní salonky, vše vybavené nejmodernější audiovizuální technikou.

Wellness centrum - Vitální svět
V tomto magickém prostoru,vybudovaném v antickém stylu na více než 300m2 a zdobeném mozaikami, mramorem či nefritovým obkladem s antickými reliéfy, naleznete různé druhy relaxačních procedur, koupelí a inhalací. To vše je působivě umocněné kouzelnou hrou vůní, hudby a světel.
Najdete zde nejenom whirlpool s masážními tryskami a vodou prozářenou jiskřivým světlem, ale také bylinkovou inhalaci s přírodními motivy a vůní levandule či heřmánku, kruhovou Kneippovu koupel se střídavě teplou a studenou vodou, tradiční římskou páru nebo působivou ledovou studnu s homolí třpytivé ledové tříště. Nechybí rovněž klasická finská sauna s ochlazovacím bazénkem plným ledových krystalů, solná inhalace, masáže nebo turecké lázně-Hammam.
Pro klidnou relaxaci a odpočinek je učeno Thepidarium s vyhřívanými lehátky, vykládané žlutým mramorem v kombinaci s pískovcem, společenský prostor doplňuje Laconium, které svojí tichou atmosférou přímo hladí na duši, meditační místnost s noční oblohou a pláží plnou křemenných valounků, nebo tajemná Amorova komnata pro nerušené soukromí.
Vitální svět Resortu Darovanský dvůr prezentuje nový životní styl, nabízí odpočinek od každodenních starostí, uvolnění, relaxaci a napomáhá tak obnovit fyzické i duševní zdraví člověka.


Indoor hotel
Tato budova je součástí uzavřeného areálu dvora, kam architektonicky dobře zapadá. Tato nově rekonstruovaná budova jednak rozšířila naši ubytovací kapacitu o dalších 27 pokojů kategorie First Classe**** a rozšířila počet našich salonků o další 4 salonky, ale hlavně zde bylo vybudováno nové outdoorové centrum. Zde nabízíme atraktivní a vzrušující zábavu zejména pro nepřízeň počasí, když nelze využívat naše venkovní sportovní nabídky, pro večerní pobavení našich hostů a pro dlouhé dny v zimních měsících. V tomto společensko-relaxačním středisku nabízíme 2 bowlingové dráhy, vzrušující prostor a interiér pro kolektivní společenskou hru LASER GAME, střelecký simulátor, biliárd klub a kavárnu s barem. Hotel tak rozšířil své již tak nesmírně bohaté služby pro hosty o další možnost atraktivní, zajímavé a žádané zábavy.

Stylová restaurace Golf
Součástí areálu je stylová restaurace s 300 let starou "černou kuchyní". Restaurace je oblíbená pro svoji neopakovatelnou atmosféru vybízející k neformálnímu posezení u dobrého jídla a pití. V "černé kuchyni" rožníme na přání hostů vynikající speciality.

Venkovní terasy a nádvoří
Rozsáhlé venkovní terasy i malebný dvůr jsou vyhledávány pro bezprostřední styk s přírodou a jsou neodmyslitelnou součástí celého areálu. Oblíbené jsou zejména ty, které ústí přímo do golfového hřiště a poskytují možnost bezprostředně pozorovat hráče golfu nebo romantické západy slunce.


Služby
Celý postupně více než 10 let budovaný komplex dnes hostům nabízí velmi pestrou paletu služeb, ať již ubytovacích a stravovacích, tak i sportovních a dalších jiných. Přímo u hotelu se nachází areál 27-jamkového golfového hřiště, veřejné golfové hřiště s 9ti jamkami, 3 tenisové kurty, v provozu je krytý a vyhřívaný plavecký bazén, k dispozici je vlastní jezdecká škola. Chovem několika malých jezdeckých poníků myslíme i na ty nejmladší hosty. Od měsíce dubna 2006 budeme nabízet i dvě bowlingové dráhy a moderní interaktivní společenskou hru LASER GAME.

V nedalekém dobře udržovaném mysliveckém revíru nebo naší oboře máme možnost zajistit pro hosty i lovy zvěře.

Golfový resort
Golfové hřiště je jednou z nejvyhledávanějších nabídek pro hotelové hosty i kongresové nebo jiné skupiny návštěvníků. Hřiště má 27 jamek mistrovských parametrů pro hráče s HCP a ZK a 9 jamek veřejného hřiště, přístupného pro začínající hráče a širokou veřejnost. Celý komplex je citlivě zasazen do mírně zvlněné krajiny orámované řekou a přilehlými smíšenými lesy. Charakteristickým rysem pro tuto malebnou krajinu jsou panoramatické pohledy na jednotlivé jamky a celý meandr půvabné řeky Berounky.

Hotel a celý resort Darovanský dvůr jsou v současné době největším centrem pro trávení volného času, ale zároveň i moderním centrem kongresové turistiky
Nabídka služeb v okolí: