Českem s námi » Ubytování » Plzeňsko, Doupovské hory » Hotely-Hostely » Plzeň » Hotel Restaurace Wellness Gondola ****
A1917

Hotel Restaurace Wellness Gondola ****

  • Hotel Restaurace Wellness Gondola ****
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 2
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 3
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 4
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 5
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 6
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 7
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 8
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 9
  • Hotel Restaurace Wellness Gondola **** 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Plzeňsko, Doupovské hory
Adresa: Pallova 12, Plzeň
Telefon 1: +420 377 994 211
Telefon 2: +420 377 994 211
Web: http://www.hotelgondola.cz
E-mail: email
Počet lůžek:38

Znáte hotely v centru města, z jejichž oken vidíte buď magistrálu, nebo dvůr, kam ve dne v noci najíždějí zásobovací vozy? Nebo takové, které sice stojí stranou městského ruchu, ale jsou obklopeny panelákovým bludištěm a kamkoli je daleko? Myslíte si, že hotel ve středu města a přitom v klidném prostředí je utopie?

Pokud pochybujete, Hotel Restaurace Wellness Gondola**** Vás přesvědčí, že taková kombinace možná je. Přímo pod plzeňským náměstím Republiky, několik kroků od významných historických památek (v čele s proslulou plzeňskou věží, která „převyšuje kopce“) i obchodní zóny, s ideálním napojením na veřejnou dopravu, stojí náš hotel, který je připraven poskytnout Vám vysoký standard služeb ubytovacích, stravovacích i obchodních.

V Gondole najdete vše, co očekáváte od hotelu pro příjemný rodinný výlet, obchodní cestu, setkání s přáteli po letech, zkrátka pro všechny aktivity, které vyžadují kvalitní ubytovací servis a zázemí. Uspořádáme pro Vás rauty, bankety, svatební hostiny, promoční oslavy, v našich komfortně vybavených prostorách Vám poskytneme zázemí pro Vaše firemní jednání, kongres, školení nebo prezentace Vaší firmy.

Hotel má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů (2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin), které jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou) s WC, televizorem s dálkovým ovládáním a satelitním příjmem, rádiem, přípojkou na internet (pevná nebo WIFI), telefonem s přímou volbou a minibarem. Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty.

Pro maximální spokojenost našich hostů zajišťujeme 24-hodinový room service, praní prádla, sekretářské služby, nabízíme též rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce. Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění jejich mobility prostřednictvím smluvní taxislužby.

K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná Restaurace Gondola (kapacita 30 míst) s víceúčelovým sálem Venezia (100 míst), která nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména kuchyně středomořské. Jsme ale schopni sestavit jakékoli menu od klasické české kuchyně přes italskou až po mezinárodní, podle požadavků zákazníka. Na vinném lístku si můžete zvolit některá z pečlivě vybíraných vín české (respektive moravské) provenience nebo ochutnat vína francouzská, chilská či australská.

Pokud vás zarazil poněkud komplikovaný název našeho hotelového komplexu, pak vězte, že jeho součástí je i nově vybudované Wellness centrum Gondola , které nabízí jedinečnou možnost rozšířit a obohatit Váš pobyt v našem hotelu či návštěvu restaurace o relaxaci těla i ducha v útulném a zcela privátním prostředí relaxačního centra. Ať se již rozhodnete využít whirlpool nebo saunu či oboje, vždy budete mít k dispozici komfortní zázemí odpočívárny, šatny a dalšího příslušenství, jakož i výhody pohodlného ovládání všech zařízení s možností přivolání obsluhy.

Při opakovaných návštěvách poskytujeme věrnostní slevy a výhody. Na přání připravíme tradiční „Český večer“ s posezením při sklenici vína, grilováním, pečením selete a za doprovodu tradiční české hudby. Jsme připraveni pro Vaši skupinu vyhradit určitý prostor nebo i celou restauraci. Samozřejmostí je pro nás dodržení časového harmonogramu dle přání zákazníka. V případě, že si našímprostřednictvím objednáte některou z prohlídek (např. Plzeňského Prazdroje apod.), zajistíme pro Vás zkušeného průvodce. Skupinovým zájezdům nabízíme pro řidiče a průvodce kompletní menu včetně nápojů zdarma.

Nejen Benátky mají své gondoly - jedna „zakotvila“ také v Plzni a její příjemné prostředí, kvalitní ubytování i prvotřídní restaurace Vás jistě přesvědčí, že „hotel v centru města“ může opravdu být oázou klidu a pohody při zachování vysokého standardu služeb.

Těšíme se na shledanou v plzeňské Gondole!
Nabídka služeb v okolí: