Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Hotely-Hostely » Pavlov » Hotel Pavlov
A588

Hotel Pavlov

  • Hotel Pavlov
  • Hotel Pavlov 2
  • Hotel Pavlov 3
  • Hotel Pavlov 4
  • Hotel Pavlov 5
  • Hotel Pavlov 6
  • Hotel Pavlov 7
  • Hotel Pavlov 8
  • Hotel Pavlov 9
  • Hotel Pavlov 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Podyjí, Lednicko-valtický areál
Adresa: Klentnická ulice 174, Pavlov
Telefon 1: +420 519 324 246
Telefon 2: +420 519 322 550
Mobil 1: +420 602 511 905
Web: http://www.hotelpavlov.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:70

Malebná vinařská vesnička Pavlov s dominantou Dívčí Hrady (CHKO Pálava). Turistická oblast Jižní Morava, Podyjí, Lednicko Valtický areál.

Ubytování:
Hotel Pavlov nabízí 7 dvoulůžkových pokojů, 7 mezonetových apartmánů s 2 dvoulůžkovými ložnicemi, 1 čtyřlůžkový rodinný apartmán s 2 dvoulůžkovými ložnicemi a 1 luxusní apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí a obývákem. V každém pokoji je možnost využití přistýlek, čímž lze kapacitu hotelu zvýšit až na 70 ubytovaných osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu či vanu a jsou vybaveny TV přijímačem a připojením na internet. Můžete si vybrat pokoj s výhledem na hrad, do vinohradů či na Mušovské jezero. Pro malé hotelové hosty máme k dispozici dětskou postýlku a rovněž rádi ubytujeme Vaše vychované pejsky a kočičky.

Konferenční prostory:
Hotel Pavlov disponuje velkým sálem “Mikulov” vhodným pro školení a firemní semináře. Tento sál lze využít i na svatby a větší rodinné oslavy s kapacitou až 80 osob. Dále jsou k dispozici 2 menší salonky, salonek Valtice s maximální kapacitou 25 osob a salonek Lednice s kapacitou až 45 osob. Technické zázemí sálů je na vysoké úrovni (připojení na internet prostřednictvím WiFi, dataprojektory, plátno, audio technika...).

Restaurace a hotelový bar:
Navštivte nepřeberné množství rodinných sklepů a vinařství, zažijte atmosféru pravé domácí zabijačky, ochutnejte domácí pečený pivní chléb nebo buchty, poseďte u cimbálu a nenechejte si ujít naši specialitu pečeného krocana s mandlovou nádivkou krájeného přímo před hosty. Připravujeme především tradiční moravskou kuchyni a jistě si vyberete i z široké nabídky vín místních vinařů.

Další hotelová nabídka a služby:
Vlastní prostorné parkoviště na pozemku hotelu, letní zahrádka a dětský koutek s pískovištěm, petanque hřiště, možnost zapůjčení grilu a grilování. Dětská jídelní židlička, přebalovací pult a dětská postýlka. Možnost ubytování i pro Vaše vychované pejsky a kočičky. Nekuřácké prostory.

Další aktivity - viz. naše Hotelové akce.

Nabídka služeb v okolí: