Českem s námi » Ubytování » Praha » Hotely-Hostely » Praha 2 » ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha
A812

***+Hotel & Residence STANDARD - Praha

  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 2
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 3
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 4
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 5
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 6
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 7
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 8
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 9
  • ***+Hotel & Residence STANDARD - Praha 10

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Praha
Adresa: Rašínovo nábřeží 38, Praha 2
Telefon 1: +420 224 916 060
Mobil 1: +420 603 596 727
Web: http://www.standard.cz
E-mail: email
Počet lůžek:56

Residence STANDARD nabízí velmi pohodlné ubytování v luxusních apartmánech (bytech 100 m2) s nádherným výhledem na Pražský hrad a řeku Vltavu. Secesní dům je národní kulturní památka, postaven v roce 1913 v historickém centru Prahy na nábřeží řeky Vltavy mezi Národním divadlem a Vyšehradem. V bezprostřední blízkosti je stanice tramvaje i metra. Poloha je ideální svojí snadnou, i pěší dostupností historických památek a kultury v Praze. Před Residencí STANDARD je na břehu řeky Vltavy přístaviště výletních parníků s celoročním provozem, na protějším břehu jediná písečná pláž v Praze a pro rybáře řeka nabízí možnost rybolovu.

V apartmánech jsou 2 ložnice, obývací pokoj s klimatizací a sedací soupravou s možností přistýlky, kuchyně, hala, koupelna s vanou a WC. Jsou velice kvalitně vybaveny, včetně minibaru, trezoru, TV/SAT, pračky, bidetu, vysoušeče vlasů, myčky nádobí, mikrovlnné trouby... Zdarma je připojení na internet pomocí technologie Wi-Fi. Některé apartmány mají balkon.

Hotelové ubytování: 11 vkusně a účelně zařízených pokojů (9 dvoulůžkových, 2 apartmá) s klimatizací, sprchou + WC, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem, zdarma připojení na internet pomocí technologie Wi-Fi...

Dům má 5 podlaží s výtahem. V přízemí je klimatizovaná restaurace pro snídaně formou bufetu a dále složí jako Lobby bar pro hotelové hosty. Za poplatek k dispozici uzamčené parkoviště nebo samostatná garáž. V recepci je k dispozici internet zdarma. Recepce zajišťuje také okružní jízdy po Praze, výlety do různých míst za kulturními památkami po celé České republice, včetně průvodce, dále spolehlivé taxi na letiště i po městě a jiné služby. Recepce přijímá platební karty AMEX, VISA, JCB, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro. Výrazné slevy jsou poskytovány při delším pobytu a stálým klientům.
Nabídka služeb v okolí: