Českem s námi » Ubytování » Praha » Hotely-Hostely » Tuchoměřice » Auberge de Provence
A3086

Auberge de Provence

Auberge de Provence

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Praha
Adresa: U Špejcharu 355, Tuchoměřice
Telefon 1: +420 220 951 083
Web: http://www.tuchomerice.cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Vítáme Vás v naší restauraci a rodinném hotelu, který se nachází v drívější jezuitské rezidenci ze 17.století, 20 minut od centra Prahy a 5 minut od mezinárodního letiště Ruzyně a také poblíž zámku Tuchoměřice ze 17. století.

Naše nabídka je z francouzsko-belgické kuchyně s kombinací toho nejlepšího vína, které tvorí ten nejlepší požitek jídla. Zahrada s vlastní pěstovanou zeleninou Vám garantuje kvalitu Vašeho jídla. Každé pátecní a sobotní večery Vás žívá muzika naladí správnými tony a zpříjemní Vám náladu.

Děti jsou vítané a pokud je pěkné počasí, mohou se těšit ze zahrady s malou zvířecí farmou a hracím hřištěm. Zahrada je otevřená celoročně. V létě je možnost využití venkovní terasy a grilování.

A zároveň Vám chceme připomenout, že naši zaměstnanci jsou připravení pro Vás uspořádat vše od romantické večeře ve dvou,přes rodinné oslavy,svatební hostiny, konference či dalších druhy oslavy, které Vám přinesou jedinečné zážitky. Tvořivost našeho týmu vyhoví zajisté požadavkům našich zákazníku.
Auberge de Provence je místo,kde zaručeně strávíte příjemný čas..

Nabídka služeb v okolí: