Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Hotely-Hostely » Beroun » Hotel Na Ostrově
A2485

Hotel Na Ostrově

  • Hotel Na Ostrově
  • Hotel Na Ostrově 2
  • Hotel Na Ostrově 3
  • Hotel Na Ostrově 4
  • Hotel Na Ostrově 5
  • Hotel Na Ostrově 6
  • Hotel Na Ostrově 7
  • Hotel Na Ostrově 8
  • Hotel Na Ostrově 9

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Na Ostrově 816, Beroun
Telefon 1: +420 311 713 100
Telefon 2: +420 311 713 401
Mobil 1: +420 608 860 033
Web: http://www.naostrove.cz
E-mail: email
Počet lůžek:214

Hotel "Na Ostrově" leží v těsném sousedství historického centra města Berouna na ostrově, který obtéká řeka Berounka svým hlavním řečištěm a ramenem s pozůstatky starých mlýnů. Také pravý přítok Berounky řeka Litavka, která se vlévá několik desítek metrů od hotelu, přispívá k malebnosti bezprostředního okolí. Hotel je situován dostatečně vysoko tak, aby jej neohrožovaly zvýšené stavy jarních vod. Centrum města vzdálené jen pětiminutovou procházkou je souborem historických objektů, které jsou velmi dobře zrestaurovány a opraveny. I přes svůj historický ráz žije centrum města dnešním životem s vyhlášenými trhy.

Vlastní hotel "Na Ostrově" je moderní stavbou s výraznými barevnými prvky a dominantami, na které návštěvník nezapomíná. Celková zelenomodrá barevnost kontrastuje s bílými plochami fasád prosvícených slunečním žlutým pásem.

Výrazná prosklená věž směruje hosty k hlavnímu vstupu do hotelu. Foyer s recepcí a Lobby barem přivítá návštěvníky tekoucí živou vodou evokující ostrovní ráz okolí. Než se hosté rozejdou do některého ze 109 pokojů, mohou posedět ve Snack baru, který volně navazuje na foyer. Výtah pohodlně zpřístupňuje tři hotelová patra, kde jsou pokoje vybavené vlastní koupelnou, WC, telefonem a televizí. Výběr pokojů je velmi pestrý - od jednolůžkových až po několika pokojová apartmá s nábytkem zeleným, bordó nebo modrým.

Gastronomii hotelu vévodí příjemné prostředí restaurace "Harmonie", jejíž součástí je v letních měsících terasa. Modrý sál "Matisse" poskytuje jak klidné ranní stolování, tak pohodlí při obědě nebo večeři. Snadná možnost změny dispozice umožňuje využít jej jako konferenční sál, případně pro slavnostní tabule. Mezinárodní i česká kuchyně zaručuje široký výběr i pro náročného zákazníka. Pro skupiny je připraveno několik druhů menu. Velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů je samozřejmostí.

Víceúčelový kongresový sál "Platon" poskytuje pohodlí jak v divadelní úpravě, tak v kongresové úpravě, avšak dobře poslouží i jako restaurace, případně taneční sál.
Všechny stravovací prostory, stejně jako kongresový sál, jsou klimatizovány.

Pro menší akce jsou k dispozici další 4 salonky - Sokrates (klimatizován), Safír, Nový salonek a Eso.

Sportovní vyžití umožňuje sousedící zimní stadion,jehož provoz hotel zajišťuje. K dispozici je od srpna do dubna ledová plocha,od dubna do konce července pak plocha na in-line hokej. V sousedství hotelu je dále možné využít služeb nově otevřeného fitness centra, nachází se zde fotbalové hřiště a antukové tenisové kurty. Od dubna 2007 je v těsném sousedství hotelu otevřen aquapark Tipsport Laguna s mnoha atrakcemi (plavecký bazén, 2 tohoán, divoká řeka, parní kabina, 2 sauny, vířivka atd).

Hlídané parkoviště a podzemní garáže zaručují bezpečí pro auta a autobusy návštěvníků.
Nabídka služeb v okolí: