Českem s námi » Ubytování » Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy » Hotely-Hostely » Karlštejn » Romantický Hotel Mlýn Karlštejn
A1154

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Rakovnicko, Křivoklátsko - Brdy
Adresa: Karlštejn 329, 267 18, Karlštejn
Telefon 1: +420 311 744 411
Telefon 2: +420 311 744 444
Web: http://www.hotelmlynkarlstejn.cz/?lang=cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Romantický hotel Mlýn se nachází na břehu řeky Berounky pod hradem Karlštejn, pouhých 25 km od Prahy, v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Český kras. 21 stylově zařízených pokojů je vybaveno TV/SAT/ADSL, minibarem, tresorem, telefonem,koupelny jsou se sprchou nebo vanou, mramorovými umyvadly a vysoušečem vlasů.

Útulná restaurace s barem nabízí příjemné posezení s výhledem na řeku Berounku.

Konferenční sál s terasou je vhodný nejen pro semináře a školení, ale i různé společenské akce včetně svateb. K hotelu patří ostrov, kde lze v romantickém prostředí řeky Berounky pořádat větší společenské akce, garden party či posezení u ohniště s grilováním.

V nově vybudovaném relaxačním centru přímo v hotelu je pro hotelové hosty k dispozici na objednávku sauna, whirpool a malá posilovna.

V těsné blízkosti hotelu je 18 jamkové golfové hřiště s výhledem na hrad Karlštejn. Nedaleký sportovní areal nabízí tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. Jedinečné podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na koních, vodní sporty a rybaření. V areálu hotelu je rovněž parkoviště.
Nabídka služeb v okolí: