Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Hotely-Hostely » Luhačovice » Hotel Praha - Luhačovice
A1131

Hotel Praha - Luhačovice

Hotel Praha - Luhačovice

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Leoše Janáčka 379,763 26, Luhačovice
Telefon 1: +420 577 131 102
Web: http://www.luhacovicepraha.com
E-mail: email
Počet lůžek:100

Stránky, které otevíráte, popisují nově rekonstruovaný Lázeňský léčebný dům PRAHA, který se nachází v Pražské čtvrti luhačovických lázní. Luhačovice jsou největší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Leží v nadmořské výšce 250 m.n/m, čímž se stávají velmi vhodnými pro léčení mnoha chorob, zejména horních cest dýchacích. Luhačovice a jejich okolí jsou mimo jiné považovány za lázně klimatické. Množství lesů, krásná příroda a absence průmyslu zaručuje vzácnou čistotu ovzduší celé této rekreační a lázeňské oblasti, která
se nachází v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

Lázeňský léčebný dům PRAHA má jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je i tří a čtyřlůžkových. Jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, televizí a rádiobudíkem.
Hotelová restaurace s barem pojme 100-120 míst. Večer se v ní konají taneční zábavy. V letním období je k dispozici i venkovní zahrádka s 80 místy a odpočinková plocha s možností slunění u krytého bazénu. V budově je salonek pro různá společenská setkání, posilovna pro ubytované zdarma a tělocvična se stolem na stolní tenis.

Příjemné chvíle Vám zprostředkuje krytý bazén nepravidelného tvaru, hluboký 1,3 m, opatřen cvičebními madly po stranách. Svou velikostí 12,5 x 4-8 m2 je vhodný i k plavání. Voda je ošetřena ozónem místo chlóru, takže žádné chemikálie, jen čistá voda a kyslík, které oblažují. Bazén slouží nejen k rehabilitačnímu cvičení, ale i k odpolednímu relaxačnímu plavání, čemuž napomáhají optimistické malby na stěnách. Stačí si chvilku pobýt v prostorách bazénu připomínajících antické lázně. Můžete se mezi sloupovím, okny do přírody a freskovou výzdobou alespoň na chvíli cítit jako římský patricij. Ostatně ani dlažba nemá svým charakterem daleko k mozaice. Kousek starého Říma v našem případě slouží zdravotně postiženým k navrácení jejich zdraví. Najdete zde i rehabilitační chodník se střídavě teplou a studenou vodou, vířivkou a masáží nohou a finskou saunu.


Léčebné procedury jsou soustředěné „pod jednou střechou“ v přízemí budovy. Budou Vám předepsány individuálně po konzultaci s naším lékařem. Nabízíme např. elektroléčbu, parafinové a rašelinové zábaly, podvodní masáž, přísadové a perličkové koupele, inhalace, léčebný tělocvik, různé masáže, skotský střik a řadu dalších.

V blízkosti lázeňského domu, cca 150 m, je sportovní areál, minigolf, tenisové kurty (v zimě krytá vyhřívaná hala) a dráhový kuželník. V pokračování této pěší zóny je přehrada vzdálená deset minut chůze. Podle zájmu letní i zimní turistika, tratě na běžky, v zimě lyžařský vlek dlouhý 250 m ve středu města. Od lázeňské kolonády je lázeňský dům vzdálen cca 500 m.

Ve své obchodní politice se orientujeme především na domácí klientelu, lázeňské pacienty i samoplátce, zdravotně postižené občany, seniory, rekondiční a ozdravné pobyty podniků a občanských sdružení, pobyty pro snižování nadváhy, rodinné pobyty spojené s léčením, víkendové pobyty apod.
Naše zdravotní oddělení poskytuje komplexní služby i pro ambulantní pacienty, které k nám posílají na doléčení lékaři specialisté.
Nabídka služeb v okolí: