Českem s námi » Ubytování » Šumava » Hotely-Hostely » Rejštejn » Radešov
A1436

Radešov

Radešov

Typ ubytování: Hotely-Hostely

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Radešov 6, Rejštejn
Mobil 1: +420 602 627 264
Web: http://www.hotelradesov.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:50

Vítejte na stránkách HOTEL RADEŠOV. Rádi bychom Vás pozvali na výlet na Šumavu. Ať už přijedete na jednodenní lyžovačku nebo na pár týdnù na dovolenou, budete se u nás cítit jako doma, lépe řečeno jako "doma na horách". Náš hotel je rodinným podnikem a našim hlavním cílem je, se o Vás a Vaši rodinu postarat co nejlépe tak, abyste si mohli bez starostí užít lyžování nebo volných chvil v přírodě.

Vybavení:
Objekt je vhodný pro školy, školky v přírodě, sportovní soustředění, pořádání kurzù, rekreaci jednotlivcù i skupin. Ubytovací kapacita je 50 lůžek, 2-5 lůžkové pokoje turistické kategorie (sociální zařízení, sprchy -teplá voda na patře). Restaurace s celodenním provozem a výbornou domácí kuchyní. Společenská místnost s televizí, místnost pro děti, učebna. Dětské a sportovní hřiště.

Kulturní a historické památky:
V okolí hotelu se nachází několik kulturních a historických památek. Mezi zajímavé historické památky v okolí patří především hrad Kašperk a zřícenina hradu Rábí. Krásný výhled na okolí se nabízí z rozhledny Svatobor. Město Sušice poskytuje návštěvníkùm bohaté kulturní a sportovní vyžití. 3 Km od hotelu se nachází město Kašperské Hory, kde najdeme muzeum šumavy a muzeum historických motocyklù. Turisticky velice zajímavá je řeka Vydra. Na této řece, nedaleko od našeho hotelu, se nachází historická elektrárna Čeňkova Pila.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: