Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Kempy-Tábořiště » Strážnice » Autokempink Strážnice
A410

Autokempink Strážnice

Autokempink Strážnice

Typ ubytování: Kempy-Tábořiště

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Bzenecká 1533, Strážnice
Telefon 1: +420 518 332 037
Web: http://camp-straznice.cz
E-mail: email
Počet lůžek:300

Ubytování ve dvou a čtyřlůžkových chatách a pokojích ve dvou zděných objektech. Chaty jsou většinou vybaveny chladničkou a varnou konvicí a dále sprchou a WC. Ostatní chaty mají sociální zařízení společné. Plochy pro stany a karavany jsou vybaveny el.přípojkami.V kempu je restaurace a bar.Vedle kempu je koupaliště s toboganem, dvěma bazény, hříštěm,minigolfem a dvěma bufety.
MIKULČICE – 24 km (autem) Kilometr od obce se nachází národní kulturní památka - zbytky velkomoravského hradiště byly tu odkryty základy zděných kostelů knížecího hradu, mohutného opevnění sídliště družiny a mnoho dalších unikátních nálezů. 2 km od obce je rezervace černých čápů a volavek popelavých.
MILOTICE – 20 km (autem) Renesanční zámek z druhé poloviny 16. století, přestavěn barokně. Malby v sále z roku 1725 od F. I. Ecksteina, sochařská výzdoba J. K. Schlettera z první poloviny
18. Století. Bohaté sbírky a překrásné interiéry zámku jsou po rozsáhlých opravách přístupny návštěvníkům.Zámek dnes slouží jako expozice moravské barokní plastiky s dílčí ukázkou barokního portrétu.

PETROV – 3,5 km (autem, autobusem, vlakem) Od roku 1580 jako sirné lázně. Tradiční lidové kroje. Vinné sklepy zvané Plže, které patří k památkám lidové architektury.
KNĚŽDUB – 8 km (autem, autobusem) Na Slováckém Slavínu (hřbitov) jsou hroby malířů Slovácka Joži Úprky, Antoše Frolky a sochaře Franty Úprky; kostel s moderní výzdobou.Na Slováckém Slavínu (hřbitov) jsou hroby malířů Slovácka Joži Úprky, Antoše Frolky a sochaře Franty Úprky; kostel s moderní výzdobou.Na Slováckém Slavínu (hřbitov) jsou hroby malířů Slovácka Joži Úprky, Antoše Frolky a sochaře Franty Úprky; kostel s moderní výzdobou.
KUŽELOV – 16 km (autem, autobusem) Historická památka – větrný mlýn holandského typu z r. 1842; je upraven též jako muzeum. Přístupný v neděli.
RADĚJOV – LUČINA – 8 km (autem, autobusem) Rekreační oblast, údolní přehradní nádrž, možnost koupání, nákupu potravin, občerstvení v restauraci. Výlety do lesů.
LUHAČOVICE – 48 km (autem, autobusem, vlakem) Lázně staleté tradice, deset léčivých pramenů, Společenský dům, muzeum, výstavy. Severně od města přehradní nádrž, autokempink, koupání.
LEDNICE – 45 km (autem, autobusem) Krásný zámek s parkem anglického stylu s cizími dřevinami. Francouzská zahrada s rosariem, stříhaný buxus a tis. Skleník s topickým rostlinstvem. Lednické rybníky jako rezervace vodního ptactva a květeny.Myslivecké mzeum. Pod Aollónovým chrámem mmožnost koupání. Maurský minaret s 60 m věží a vyhlídkovým ochozem s mimořádně krásným rozhledem.
BUCHLOVICE – 35 km (autem) Zámek ve stylu italské barokové vily. Okolo zámku barokový park se vzácnými dřevinami. Muzeum v zámku. Východisko do Chřibů na hrad Buchlov, Velehrad a do údolí Smraďavky s lázněmi.
ČEJKOVICE – 25 km (autem) Původně gotická tvrz, rozšířená později na renesanční zámek, v současné době je rekonstruována.
PRUŠÁNKY – 32 km (autem, autobusem) Starobylá vinařská obec s velmi známými vinnými búdami “Nechory”.


Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

Autokempink Strážnice na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Slovácko, Zlínsko - Kempy-TábořištěProvozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2881 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha