Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Motely-Motoresty » Kovač » MOTEL CHARLIE
A3999

MOTEL CHARLIE

  • MOTEL CHARLIE
  • MOTEL CHARLIE 2

Typ ubytování: Motely-Motoresty

Turistická oblast: Český ráj
Adresa: Kovač 16, 506 01 Jičín, Kovač
Telefon 1: +420 493 597 571
Web: http://www.motelcharlie.cz
E-mail: email
Počet lůžek:36

Motel Charlie se nachází asi 12 km od Českého Ráje v obci Kovač, přibližně v polovině cesty z Jičína do Hořic v Podkrkonoší (směr na Hradec Králové).
V areálu motelu Charlie naleznete romantickou stylovou restauraci s výbornou kuchyní a venkovním posezením na kamenné terase.
K dispozici je ubytování v příjemném prostředí penzionu nebo v soukromí přízemních chatek zasazených do přírodního prostředí s parkovou úpravou. V objektu roubené restaurace se každou sobotu (v sezóně i v pátek) koná jedna z nejznámějších diskoték v širokém okolí. K tanci se zde hraje to nejlepší z pop-music současnosti.

V chatkách nechybí sociální místnost s WC, sprchou a umyvadlem, samozřejmostí je teplá voda a v zimě jistě využijete vytápění (BTV bezplatně na vyžádání). Chatky jsou kompletně zevnitř obloženy dřevem a vybaveny dřevěným nábytkem. Díky pečlivé parkové úpravě jsou chatky zasazeny do příjemného prostředí navozující atmosféru klidné přírody.

Další alternativou ubytování je prostředí penzionu. K dispozici je 6 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Zajímovostí je určitě úprava některých pokojů do různých stylů, jako například pokoj rybářský, barokní, podzimní či s tématikou Porsche a další. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří TV a satelit, dvojlůžko a posezení. Budova sama se nachází za samotnou restaurací v sousedství chatek, což zajišťuje dostatek soukromí i hezký výhled parkovou úpravu areálu.

V areálu je i vlastní parkoviště.

Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi. Poskytuje klidné prostředí v relativní blízskosti nejzajímavějších míst Českého ráje. V těsné blízkosti objektu je možnost koupání. Okolí je vhodné pro turistiku i cykloturistiku, rybaření i houbaření.

Nabídka služeb v okolí:Kontaktní formulář:
Jméno:
E-mail:
Telefon:
Text zprávy:
Opište kód: ochrana proti spamu
 code

Veškerá komunikace a rezervace probíhá bez prostředníka a bez provize!
 

MOTEL CHARLIE na portálu Českemsnámi.cz v lokalitě Český ráj - Motely-Motoresty


facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2018 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3381 / Webkamery: celkem 1088
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl