Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hotely-Hostely » Hamr na Jezeře » HOTEL PACIFIK

v okolí objektu HOTEL PACIFIK

Nacházíte se na stránce objektu HOTEL PACIFIK na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Hamr na Jezeře.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 8624x

Zobrazit všechny hotely-hostely
HOTEL PACIFIK

HOTEL PACIFIK

Hotely-Hostely » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hamr na Jezeře Nově zrekonstruovaný rodinný hotel Pacifik se nachází na náměstíčku v těsné blízkosti jezera. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizorem a ve dvou podkrovních apartmánech s kuchyňkou. Stravování ubytovaných hostů probíhá v salonku restaurace s možností výběru polopenze či plné penze. Hotelová restaurace dále nabízí studenou i teplou kuchyni, možnost pořádání různých společenských akcí (svatby, zábavy, oslavy, firemní akce...), videoprojekci se satelitním příjmem. Ceník: Ubytování: 350Kč osoba/noc (Při ubytování na 2 a více dní 300Kč osoba/noc)Stravování: Snídaně – 50Kč/den Polopenze (snídaně a večeře) 150Kč/den Plná penze – 220Kč/den Rekreační středisko Hamr na Jezeře leží v nádherné oblasti nedaleko Stráže pod Ralskem. Je obklopeno několika vrchy - Hamerským špičákem s hradem Děvínem, Mlýnským vrchem a Chrástenským vrchem. Je vyhledávaným letoviskem, v minulosti zde byla postavena řada penzionů a vilek, čímž městečko nabylo lázeňského charakteru. V 16.století zde byl vybudován rybník. Ten v současné době slouží k rekreačním účelům a rybolovu. Na březích rybníka jsou 2 kempy. Kemp Koupaliště je umístěn v areálu koupaliště přímo na břehu jezera. Kemp Lesní se nachází v areálu chatové osady přibližně 300m od jezera. Nedaleko kempu se na kuželovitém kopci vyčnívajícím nad okolní krajinu nachází Hrad Děvín. Z jeho vrcholu je překrásný výhled na Hamerský rybník i okolní krajinu. Na hrad vede od koupaliště značená trasa, cesta trvá přibližně 20 minut.
A1088 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu HOTEL PACIFIK Webkamery v okolí objektu HOTEL PACIFIK
 

v okolí 20 km od objektu HOTEL PACIFIK:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "HOTEL PACIFIK" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Hamr na Jezeře.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3054 / Webkamery: celkem 971
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha