Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Český Krumlov » Penzion Svět

v okolí objektu Penzion Svět

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Svět na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Český Krumlov.

Kategorie penziony: Penziony Jižní Čechy     Zobrazeno: 8234x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Svět

Penzion Svět

Penziony » Jižní Čechy » Český Krumlov Všem hostům našeho penzionu se nabízí krásný pohled na panorama Českého Krumlova. Penzion se nachází v části města zvané Horní Brána v Rožmberské ulici, v jednom z nejstarších domů této čtvrti. Nyní je po celkové rekonstrukci upraven tak, aby co možná nejlépe splňoval požadavky hostů na komfortnost a zároveň jim připomínal všudypřítomný duch historie, který je největším kouzlem města. Centrum města je od penzionu vzdáleno sedm minut pěší chůzí a přibližně za stejný čas dojdete i na autobusové nádraží. Všechny důležité trasy, jak pro přístup k penzionu, tak cestu do centra jsou k nahlédnutí na mapě. K ubytování Vám nabízíme: 1 apartmá, které tvoří 2 dvoulůžkové pokoje 2 třílůžkové pokoje – 1 s vanou - 1 se sprchou 3 dvoulůžkové pokoje Samozřejmostí pro všechny pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokoje patří TV a radio. Součástí penzionu je i jídelna a zahrada s krbem, ve které ráno posnídáte nebo zde můžete v průběhu dne i večera posedět v příjemném prostředí. K dobrému pocitu hostů našeho penzionu jistě přispějí i služby jako možnost půjčování jízdních kol, lodí za speciální ceny pro naše hosty, možnost telefonování, přístupu k internetu a elektronické poště. Samozřejmě můžeme zajistit i rezervace lístků na kulturní programy, konající se ve městě. Ubytování je možné v průběhu celého roku, s možností parkovaní před penzionem nebo zprostředkovaně v garáži. Věříme, že Váš pobyt bude pro Vás příjemným zážitkem Okolí : Penzion se nachází v klidné čtvrti, asi 7 minut pěšky od náměstí. Během dne, ale i večer, lze trávit volný čas v zahradě. K dispozici je tu zahradní gril pro dobrý pocit našich hostů nabízíme také zapůjčení jízdních kol či lodí za speciální ceny. Tipy na výlet : Penzion leží v historické části města Český Krumlov, v domě z 18. století. V okruhu cca 25 km dostupné veškeré sportovní aktivity včetně sjezdové či běžkového lyžování. Klášter Zlatá Koruna, Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Hluboká............................... Lipno, Holašovice......
A209 kapacita: 15 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Svět Webkamery v okolí objektu Penzion Svět
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Svět:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jižní Čechy dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Český Krumlov se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Penzion Svět" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2883 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha