Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Český Krumlov » Penzion Svět
A209

Penzion Svět

  • Penzion Svět
  • Penzion Svět 2
  • Penzion Svět 3
  • Penzion Svět 4
  • Penzion Svět 5
  • Penzion Svět 6
  • Penzion Svět 7
  • Penzion Svět 8

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Rožmberská 89, Český Krumlov
Mobil 1: +420 777 255 466
Web: http://www.penzionsvet.cz
E-mail: email
Počet lůžek:15

Všem hostům našeho penzionu se nabízí krásný pohled na panorama Českého Krumlova. Penzion se nachází v části města zvané Horní Brána v Rožmberské ulici, v jednom z nejstarších domů této čtvrti. Nyní je po celkové rekonstrukci upraven tak, aby co možná nejlépe splňoval požadavky hostů na komfortnost a zároveň jim připomínal všudypřítomný duch historie, který je největším kouzlem města.
Centrum města je od penzionu vzdáleno sedm minut pěší chůzí a přibližně za stejný čas dojdete i na autobusové nádraží. Všechny důležité trasy, jak pro přístup k penzionu, tak cestu do centra jsou k nahlédnutí na mapě.
K ubytování Vám nabízíme:
1 apartmá, které tvoří 2 dvoulůžkové pokoje
2 třílůžkové pokoje – 1 s vanou
- 1 se sprchou
3 dvoulůžkové pokoje
Samozřejmostí pro všechny pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Ke standardnímu vybavení pokoje patří TV a radio. Součástí penzionu je i jídelna a zahrada s krbem, ve které ráno posnídáte nebo zde můžete v průběhu dne i večera posedět v příjemném prostředí.
K dobrému pocitu hostů našeho penzionu jistě přispějí i služby jako možnost půjčování jízdních kol, lodí za speciální ceny pro naše hosty, možnost telefonování, přístupu k internetu a elektronické poště. Samozřejmě můžeme zajistit i rezervace lístků na kulturní programy, konající se ve městě.
Ubytování je možné v průběhu celého roku, s možností parkovaní před penzionem nebo zprostředkovaně v garáži.
Věříme, že Váš pobyt bude pro Vás příjemným zážitkem


Okolí :
Penzion se nachází v klidné čtvrti, asi 7 minut pěšky od náměstí. Během dne, ale i večer, lze trávit volný čas v zahradě. K dispozici je tu zahradní gril pro dobrý pocit našich hostů nabízíme také zapůjčení jízdních kol či lodí za speciální ceny.

Tipy na výlet :
Penzion leží v historické části města Český Krumlov, v domě z 18. století. V okruhu cca 25 km dostupné veškeré sportovní aktivity včetně sjezdové či běžkového lyžování. Klášter Zlatá Koruna, Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Hluboká............................... Lipno, Holašovice......
Nabídka služeb v okolí: