Českem s námi » Ubytování » Pardubicko, Východní Čechy » Hotely-Hostely » Polička » Hotel Opus

v okolí objektu Hotel Opus

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Opus na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Polička.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Pardubicko, Východní Čechy     Zobrazeno: 7658x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Opus

Hotel Opus

Hotely-Hostely » Pardubicko, Východní Čechy » Polička Hotel nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s vl. sociál. zařízením ve dvou kategoriích - turistické (pokoje účelově vybaveny, WC, sprch. kout a umyvadlo ve stylu "panelákového jádra") a eurostandard (pokoje vybaveny novým nábytkem, koupelna se sprch. koutem, WC a umyvadlem zrekonstruovaná v roce 2005). Cena od 350,00 Kč/osobu (jednolůžkový pokoj turistický) do 690/pokoj (turistický třílůžkový, u euro pokojů cena od 440Kč - 680 Kč/pokoj (jednolůžkový-dvoulůžkový). Možný pobyt s domácím zvířetem - po domluvě. Cena 80,00 Kč/noc. V ceně není zahrnuta snídaně, možno dokoupit za 50,00 Kč/osobu. Stravování v hotelové restauraci, polední menu, bohatý výběr z jídelního lístku, pivo Budějovický Budvar a Poličské pivo. V létě venkovní posezení. Okolí : Objekt se nachází na okraji historického centra města, vzdáleného 5 min. pěší chůze. Zrekonstruované hradební opevnění města - přístupno, barokní radnice, kostel sv. Jakuba s rodnou světničkou skladatele B. Martinů, hrobka B. Martinů a další historické krásy. V Poličce je možno využít služeb krytého bazénu, v létě koupaliště, bowling, tenisové kurty, tenisová hala, fitnes, sauna, fotbalové hřiště, minigolf, zimní stadion, masáže, kosmetika, kadeřnictví ... Tipy na výlet : Litomyšlský zámek - 16 km, zámek Nové Hrady - 25 km, Hrad Svojanov - 10 km. Polička nabízí množství značených turistických tras (Š. Důl, Jimramov, Lucký vrch, Borová, Telecí a další), v zimě udržované běžkařské trasy, sjezdovka na okraji Poličky. V neposlední řadě perfektní podmínky pro rybaření - 1 km od Poličky přehrady rybářského svazu Poličky.
A222 kapacita: 60 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Opus Webkamery v okolí objektu Hotel Opus
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Opus:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Pardubicko, Východní Čechy dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel Opus" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Hotely-Hostely - obec Polička.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha