Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hotely-Hostely » Hřensko » Hotel Hubert

Webkamery v okolí objektu Hotel Hubert

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Hubert na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Hřensko.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko     Zobrazeno: 8308x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Hubert

Hotel Hubert

Hotely-Hostely » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Hřensko Rodinný hotel Hubert, se stylovou restaurací a jídelnou, nabízí ubytování pro jednotlivce, rodiny i menší skupiny.Pokoje jsou 2 - 4 lůžkové s možností přistýlky.Na pokojích jsou umyvadla, na některých je sprcha,jeden pokoj je se soc.zařízením.K hotelu patří zahrada s terasou a kiosek,kde je možnost zakoupení zákl.potravin a nápojů na turistiku.Hotel leží v malebné vesničce Mezná v oblasti Českého Švýcarska, vzdálené cca 8km od hraničního přechodu ve Hřensku. Zdejší krajina, vytvářená po tisíciletí pískovci, je známou turistickou oblastí, s typickými skalními kaňony, stěnami a vyhlídkami. Pravčická brána, největší skalní most v Evropě, je atraktivním cílem turistů, stejně tak jako plavba na pramicích v Tiché a Divoké soutěsce. Díky blízkosti hraničních přechodů do SRN můžete poznat i německou část Labských pískovců, nebo navštívit světoznámou galerii Zwinger v Drážďanech.Zajímavý je i výlet starodávným aútobusem,který zajíždí do Mezné a odveze Vás do Německa na hrad Konigstein. V hl.sezoně jezdí výletní loď mezi Děčínem a Hřenskem.Příjezd k nám je možný i MHD Děčím - Mezná. Pro cykloturisty jsou v Národním parku i v CHKO vyznačené trasy zajímavými místy, na některé z nich navazují i cyklotrasy v SRN. Naše zařízení je vhodné pro uspořádání svateb, růrných společenských akcí,oslav,večírků a školení.Na přání zajistíme i hudební produkci. Pro školní výlety a ozdravné pobyty je možné zajistit průvodce nebo přednášku s pracovníkem Národního parku. Dětem,včetné doprovodu, poskytujeme výrazné slevy na ubytování a stravování Okolí : Oblast Labských pískovců , která se rozkládá na přeshraničním území Čech a německého Saska, je známou romantickou krajinou, která je hojně navštěvována již přes 200 let. V roce 1972 byla část tohoto území vyhlášena Chráněnou krajinnou oblastí Labské pískovce, v roce 2000 pak její nejvýznamnější část (79 km2) Národním parkem České Švýcarsko. Kaňony, pilíře, věže, mohutné stěny, skalní městečka a skalní vyhlídky - to vše jsou rozmanité Labské pískovce. Přidejte lesy, kvetoucí louky, chráněné druhy ptactva a zvířat - a najdete zde ideální místa pro Váš aktivní odpočinek!
A339 kapacita: 24 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Hubert Webkamery v okolí objektu Hotel Hubert
 

Webkamery v okolí 20 km od objektu Hotel Hubert:

vzdálenost 5 kmWeb kamera Turnov

Web kamera Turnov

Webkamery » Český ráj » Turnov Sledujte webkamerou ONLINE aktuální stav počasí v Turnově a v okolí. Webová kamera s vysokým rozlišením ČHMÚ.
A44238 Webkamery / Webkamery / Český ráj

Webkamery v okolí objektu Web kamera Turnov Ubytování v okolí objektu Web kamera Turnov
 
vzdálenost 5 kmWeb kamera Turnov - sjezdovka Struhy

Web kamera Turnov - sjezdovka Struhy

Webkamery » Český ráj » Turnov Koukněte webkamerou online na aktuální stav počasí v Turnově a v okolí. Pohled kamery na sjezdovku Struhy hned za Turnovem.
A41949 Webkamery / Webkamery / Český ráj

Webkamery v okolí objektu Web kamera Turnov - sjezdovka Struhy Ubytování v okolí objektu Web kamera Turnov - sjezdovka Struhy
 
vzdálenost 5 kmWeb kamera Mírová pod Kozákovem - lyžařský vlek

Web kamera Mírová pod Kozákovem - lyžařský vlek

Webkamery » Český ráj » Mírová pod Kozákovem Mírová pod Kozákovem, Loktuše, lyžařský vlek
A41935 Webkamery / Webkamery / Český ráj

Webkamery v okolí objektu Web kamera Mírová pod Kozákovem - lyžařský vlek Ubytování v okolí objektu Web kamera Mírová pod Kozákovem - lyžařský vlek
 
vzdálenost 6 kmWeb kamera Turnov - náměstí

Web kamera Turnov - náměstí

Webkamery » Český ráj » Turnov Koukněte na Turnov webkamerou ONLINE. Online přenos z webové kamery je uskutečněn prostřednictvím kanálu YouTube - Turnov náměstí Českého ráje.
A44239 Webkamery / Webkamery / Český ráj

Webkamery v okolí objektu Web kamera Turnov - náměstí Ubytování v okolí objektu Web kamera Turnov - náměstí
 
vzdálenost 7 kmWeb kamera Kozákov

Web kamera Kozákov

Webkamery » Český ráj » Mírová pod Kozákovem Koukněte webkamerou online na aktuální stav počasí na Kozákově. Webová kamera z Kozákova s meteorologickou stanicí s pohledem na Český ráj.
Kozákov s ...
A20289 Webkamery / Webkamery / Český ráj

Webkamery v okolí objektu Web kamera Kozákov Ubytování v okolí objektu Web kamera Kozákov
 
vzdálenost 11 kmWeb kamera Líšný

Web kamera Líšný

Webkamery » Český ráj » Líšný Koukněte webkamerou online na aktuální stav počasí v obci Líšný. Webkamera v Líšném (nedaleko Železného Brodu)
A20339 Webkamery / Webkamery / Český ráj

Webkamery v okolí objektu Web kamera Líšný Ubytování v okolí objektu Web kamera Líšný
 
Další ...

Katalog českemsnámi.cz je v kategorii Webkamery v turistické oblasti České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko průběžně doplňován o nové web kamery. Chcete-li přidat web kameru do katalogu webkamer, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt". V turistickém regionu České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko se nabídka web kamer nachází v následujících obcích: Česká Kamenice, Děčín, Jiřetín pod Jedlovou, Krásná Lípa, Rumburk, Varnsdorf, Tisá, Velké Březno

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Hubert" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Web kamery obec Hřensko.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha