Českem s námi » Ubytování » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Hotely-Hostely » Chodová Planá » Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále

v okolí objektu Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále

Nacházíte se na stránce objektu Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Chodová Planá.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Český les, Domažlicko, Tachovsko     Zobrazeno: 5524x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále

Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále

Hotely-Hostely » Český les, Domažlicko, Tachovsko » Chodová Planá Nově zrekonstruovaný hotel U Sládka se nachází uprostřed malebného městečka Chodová Planá v samém srdci Chodska. Celá tato oblast ležící na úpatí Českého lesa je charakteristická svým klidným prostředím a zachovalou přírodou. Hotel je umístěn v areálu rodinného pivovaru Chodovar, vybaven v kategorii 3 *. Hostům je k dispozici telefon s přímou volbou, možnost připojení na internet, minibar, TV + SAT, WC + sprcha / vana. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar. Nabídka ubytování v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích je uzpůsobena širokému spektru klientely. Okolí : Prostředí hotelu U Sládka je mimořádně vhodné pro pobyty rodin s dětmi, relaxaci seniorů a firemní motivační trainingy - teambuildingové programy a relaxační pobyty pro manažery. Připravujeme dětský koutek v uzavřeném areálu hotelové zahrady, kde se Vaše děti mohou volně pohybovat bez nebezpečí úrazu, pádu a ohrožení silničním provozem. V blízké budoucnosti nabídneme k využití vlastní tenisový kurt, zprostředkujeme jízdu na koních, užijete si masáž, perličkovou koupel, teplé zábaly v pivovarském mlátě a vyzkoušíte blahodárné účinky Pivních lázní - pivní koupel s minerální vodou, koupel s přísadou kulturních pivovarských kvasnic a mnohé další. Navštívíte naše solárium a fines centrum, nebo budete jen relaxovat při procházkách klidnými zákoutími chodovoplánského parku nebo romantickým údolím Kosího potoka. Z nabídky okolí jistě nevynechejte: klášter Teplá, Mariánské Lázně, klášter Manětín, ZOO v Plzni, zámek Bečov a Kynžvart a další, městská památková rezervace a hrad Cheb, hrad Loket. Tipy na výlet : Turistické cíle: chráněná krajinná oblast Český les - přírodní rezervace Kladská (česká Taiga), chráněná krajinná oblast Bavorský les - přírodní rezervace, zříceniny hradů Krasíkov, Gudštejn a Přimda, poutní místo - památník obětem nacizmu kostel v Pístově, poutní místo sv. Anna, hornické muzeum Planá, muzeum sklářského umění zámek Bezdružice. Sportovní nabídka: letiště Skláře a Tachov - paragliding, vyhlídkové lety, vodní nádrž Regent - jachting, windsurfing, krytý plavecký bazén v Mariánských Lázních a Tachově.
A374 kapacita: 117 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále Webkamery v okolí objektu Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále
 

v okolí 20 km od objektu Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Český les, Domažlicko, Tachovsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Chodová Planá se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel U Sládka a restaurace Ve Skále" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3220 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha