Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Penziony » Mutěnice » Penziony San Marco

v okolí objektu Penziony San Marco

Nacházíte se na stránce objektu Penziony San Marco na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Mutěnice.

Kategorie penziony: Penziony Slovácko, Zlínsko     Zobrazeno: 6113x

Zobrazit všechny penziony
Penziony San Marco

Penziony San Marco

Penziony » Slovácko, Zlínsko » Mutěnice Penziony San Marco ve velké vinařské obci Mutěnice na jižní Moravě nabízejí komfortní i levné ubytování ve dvou rodinných penzionech nedaleko města Hodonína, o celkové kapacitě 43 lůžek. Možnost návštěvy vinných sklípků v Mutěnicích, pořádání společenských akcí, oslav a večírků s ochutnávkou a degustací přímo v klasickém slováckém vinném sklípku v lokalitě „Pod Bůdama“ ,kde se také nachází jeden z našich penzionů.Na přání našich hostů připravíme také programy např. grilované sele, pravou moravskou zabíjačku, vyjížďky na koních, na nedalekém ranči, spojenou se zábavou pro kolektivy a další ... pro cyklisty se zde nabízí Vinařské stezky, procházející okolními vinohrady, vesnicemi a lokalitami okolních sklípků… Přijeďte objevit krásy a tajnosti jižní Moravy… Těšíme se na Vaši návštěvu… Okolí : Penziony se nachází v oblasti vinných sklípků v Mutěnicích. Penziony mají vlastní uzavřené parkoviště, letní terasu, vlastní vinný sklípek v suterénu (penzion Pod Búdama) - pouze degustace láhvových vín mutěnských vinařů - otevřený od února 2004 - úschovna jízdních kol, stylový bar s posezením pro 40 osob, možnost uspořádání jednání, posezení pro uzavřenou společnost s rautem. Obědy, večeře a další občerstvení - Restaurace Pod Bůdama - nebo restaurace Mutěnka s kavárnou v centru Mutěnic. V místní lokalitě zvané Bůdy se nachází více jak 500 registrovaných vinných sklípků, tato lokalita je v bezprostřední blízkosti penzionu Pod Búdama. Tipy na výlet : V okolí naší vesnice se nachází koupaliště v Dubňanech, zámek v Lednici, Valticích a Slavkově u Brna. Můžete také navštívit lázně v Hodoníně a Luhačovicích.
A419 kapacita: 43 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penziony San Marco Webkamery v okolí objektu Penziony San Marco
 

v okolí 20 km od objektu Penziony San Marco:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Slovácko, Zlínsko dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Penziony San Marco" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Mutěnice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3221 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha