Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Penziony » Mutěnice » Penziony San Marco
A419

Penziony San Marco

  • Penziony San Marco
  • Penziony San Marco 2

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Slovácko, Zlínsko
Adresa: Brněnská 727, Vinařská 715, REZERVACE na tel. 777 24 34 23, Mutěnice
Telefon 1: +420 518 370 118
Mobil 1: +420 777 243 423
Web: http://www.penzion-mutenice.cz
E-mail: email
Počet lůžek:43

Penziony San Marco ve velké vinařské obci Mutěnice na jižní Moravě nabízejí komfortní i levné ubytování ve dvou rodinných penzionech nedaleko města Hodonína, o celkové kapacitě 43 lůžek. Možnost návštěvy vinných sklípků v Mutěnicích, pořádání společenských akcí, oslav a večírků s ochutnávkou a degustací přímo v klasickém slováckém vinném sklípku v lokalitě „Pod Bůdama“ ,kde se také nachází jeden z našich penzionů.Na přání našich hostů připravíme také programy např. grilované sele, pravou moravskou zabíjačku, vyjížďky na koních, na nedalekém ranči, spojenou se zábavou pro kolektivy a další ... pro cyklisty se zde nabízí Vinařské stezky, procházející okolními vinohrady, vesnicemi a lokalitami okolních sklípků… Přijeďte objevit krásy a tajnosti jižní Moravy… Těšíme se na Vaši návštěvu…


Okolí :
Penziony se nachází v oblasti vinných sklípků v Mutěnicích. Penziony mají vlastní uzavřené parkoviště, letní terasu, vlastní vinný sklípek v suterénu (penzion Pod Búdama) - pouze degustace láhvových vín mutěnských vinařů - otevřený od února 2004 - úschovna jízdních kol, stylový bar s posezením pro 40 osob, možnost uspořádání jednání, posezení pro uzavřenou společnost s rautem.

Obědy, večeře a další občerstvení - Restaurace Pod Bůdama - nebo restaurace Mutěnka s kavárnou v centru Mutěnic.

V místní lokalitě zvané Bůdy se nachází více jak 500 registrovaných vinných sklípků, tato lokalita je v bezprostřední blízkosti penzionu Pod Búdama.


Tipy na výlet :
V okolí naší vesnice se nachází koupaliště v Dubňanech, zámek v Lednici, Valticích a Slavkově u Brna. Můžete také navštívit lázně v Hodoníně a Luhačovicích.
Nabídka služeb v okolí: