Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Penziony » Hronov » Penzion Prajzko

v okolí objektu Penzion Prajzko

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Prajzko na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Hronov.

Kategorie penziony: Penziony Adršpašsko, Broumovsko     Zobrazeno: 6995x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Prajzko

Penzion Prajzko

Penziony » Adršpašsko, Broumovsko » Hronov Penzion Prajzko byl otevřen v červenci roku 1994. Od té doby poskytuje svým klientům kvalitní ubytování a stravování. Klidné a přátelské městečko Hronov, kde se penzion nachází, leží v podhůří Orlických hor a Krkonoš, v regionu proslulém krásnou a pestrou krajinou, jež magicky upoutala mnoho literátů. Prostředí přímo stvořené k rekreaci, relaxaci a odpočinku. Naši hosté mají možnost využít nabídky léčebného či rekondičního pobytu v hyperbarických komorách nebo vyzkoušet účinek normobarického kyslíku. Toto zařízení, které je v České republice unikátní, se může pochlubit špičkovým technickým vybavením a komplexem služeb, jež provádí zkušený zdravotní personál. Naše služby využívají významní lidé, od známých českých i zahraničních herců a zpěváků, přes slavné sportovce, až po představitele předních politických stran. Hosté k nám přijíždějí nejen z Evropy, nejčastěji z Německa, Rakouska, Anglie a Holandska, ale též ze vzdálenějších koutů světa, jako je Amerika či Austrálie. Penzion Prajzko Vám nabízí příjemné a klidné ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem, a též komfortní ubytování v čtyřlůžkovém apartmá.
A895 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Prajzko Webkamery v okolí objektu Penzion Prajzko
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Prajzko:

vzdálenost 11 km

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Adršpašsko, Broumovsko dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Penzion Prajzko" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Penziony - obec Hronov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2861 / Webkamery: celkem 987
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha