Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Penziony » Hronov » Penzion Prajzko
A895

Penzion Prajzko

Penzion Prajzko

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Adršpašsko, Broumovsko
Adresa: Husova 223, 549 31 Hronov, Hronov
Telefon 1: +420 491 482 338
Web: http://www.prajzko.cz
E-mail: email
Počet lůžek:30

Penzion Prajzko byl otevřen v červenci roku 1994. Od té doby poskytuje svým klientům kvalitní ubytování a stravování. Klidné a přátelské městečko Hronov, kde se penzion nachází, leží v podhůří Orlických hor a Krkonoš, v regionu proslulém krásnou a pestrou krajinou, jež magicky upoutala mnoho literátů. Prostředí přímo stvořené k rekreaci, relaxaci a odpočinku.
Naši hosté mají možnost využít nabídky léčebného či rekondičního pobytu v hyperbarických komorách nebo vyzkoušet účinek normobarického kyslíku. Toto zařízení, které je v České republice unikátní, se může pochlubit špičkovým technickým vybavením a komplexem služeb, jež provádí zkušený zdravotní personál.

Naše služby využívají významní lidé, od známých českých i zahraničních herců a zpěváků, přes slavné sportovce, až po představitele předních politických stran. Hosté k nám přijíždějí nejen z Evropy, nejčastěji z Německa, Rakouska, Anglie a Holandska, ale též ze vzdálenějších koutů světa, jako je Amerika či Austrálie.

Penzion Prajzko Vám nabízí příjemné a klidné ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem, a též komfortní ubytování v čtyřlůžkovém apartmá.
Nabídka služeb v okolí: