Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Penziony » Teplice nad Metují » Pension TARA
A3062

Pension TARA

  • Pension TARA
  • Pension TARA 2
  • Pension TARA 3
  • Pension TARA 4
  • Pension TARA 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Adršpašsko, Broumovsko
Adresa: Nerudova 135, Teplice nad Metují
Telefon 1: +420 491 581 122
Mobil 1: +420 777 878 828
Web: http://ceskehory.cz/tara
E-mail: email
Počet lůžek:35

Pension se nachází v CHKO Teplicko - adršpašských skal, 300 metrů od vstupu do Teplického skalního města. Příjezd autem - parkování u pensionu zdarma; vlakem - stanice Teplice nad Metují - Skály, dále pěšky cca 0,5 km směr Teplice nad Metují.
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, se sprchou a WC. Stravování je možné zakoupit v blízkých restauracích dle trasy výletů - doporučíme. V objektu je k dispozici společenská místnost s televizorem se satelitním příjmem, biliár, letní terasa, velká zahrada, kryté zahradní ohniště s grilem, ruské kuželky, koš na basketbal, možnost úschovy kol a lyží zdarma.
Skupinám možnost pronájmu celého objektu včetně kuchyně.
Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi, pobyty seniorů, skupiny a semináře. Turistika, cykloturistika, horolezectví, koupání, lyžování, běžecké trasy. Na místě je možné zajistit - masáže, kosmetiku, jízdu na koních terénem, rybaření, odstřely lovné zvěře, vyhlídkové lety, půjčení kol, horolezecké a průvodcovské služby, jízdu na motokárách v kryté hale. V blízkém okolí koupaliště, tenis, squash a minigolf. Nedaleko hraniční přechod do Polska.
Nabídka služeb v okolí: