Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Penziony » Velké Karlovice » Pension Školka Velké Karlovice - Léskové
A3075

Pension Školka Velké Karlovice - Léskové

  • Pension Školka Velké Karlovice - Léskové
  • Pension Školka Velké Karlovice - Léskové 2
  • Pension Školka Velké Karlovice - Léskové 3
  • Pension Školka Velké Karlovice - Léskové 4
  • Pension Školka Velké Karlovice - Léskové 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Beskydy, Valašsko, Javorníky
Adresa: Léskové 548, Velké Karlovice
Telefon 1: +420 724 022 483
Telefon 2: +420 571 459 157
Mobil 1: +420 724 022 483
Web: http://www.olymptrebic.cz
E-mail: email
Počet lůžek:55

Středisko se nachází v horní části Velkých Karlovic, karlovickém údolí Vsetínské Bečvy, na rozhraní Vsetínských Vrchů a Javorníků.
Naše zařízení je určeno především pro pobyty rodin s dětmi, turistickým a sportovním skupinám, školám k realizaci LVK nebo soustředění. Máme dobré zázemí pro mimo-sezónní pobyty škol v přírodě i ozdravné pobyty škol mateřských. Svou polohou u zastávky autobusu od Vsetína i Rožnova má středisko dobrou přístupnost pro celoroční pobyty seniorů, pro které si v případě potřeby dojedeme i k vlaku, který má zastávku v centru V.Karlovic.
Ubytování poskytujeme v kompletně zrekonstruovaných 2 až 4 lůžkových pokojích, kdy každý pokoj má navíc atraktivní spací nástavbu, která nahrazuje patrové postele a poskytuje přehršel romantiky pro naše caparty. Pokoje jsou vybaveny skříněmi v různých velikostech, nočními stolky, stolem se židlemi či taburetkami. V každém pokoji je připojení pro TV+SAT a video.
Vždy dva pokoje mají přes chodbu /6m/ společné sociální zařízení hotelového typu, které si lze zamykat. Určení toalet k pokojům není striktní a tak jej lze měnit dle přání zákazníka.
Máme k dispozici také pokoje hotelového typu v plném vybavení vč.TV+SAT+video /DVD/ tranzit.
Stravování našich hostů zajišťuje kuchyň s domácí stravou, pro penze je stravování jednotné, hosté bez plné či polopenze mohou využít nabídky jídel na objednávku. Snídaně je kontinentální, ostatní jídla vaříme dle česko-slovenské domácí kuchyně. …a takové pravé a nefalšované bryndzové halušky s uzeným špekem, to je teprve lahůdka!
Klientům je k dispozici klubovna s barem a fitnes koutkem.
Naši hosté mají možnost v případě potřeby parkovat přímo u budovy.
Celý areál je oplocený a přístupný jak uvnitř tak venku pouze ubytovaným hostům, čímž chceme zajistit jejich klid a pohodu na jejich dovolené u nás.
Na zahradě je k dispozici letní zahrádka, opalovací lehátka, ohniště na táboráky, velký gril, nadzemní bazén, hřiště na volejbal, nohejbal či badminton, tenisový kurt, stolní tenis, sauna. Vydáte-li se k nám na kola, máte k dispozici první foukací stanici na kola, auta a míče přímo na středisku, Myčka kol.
K zapůjčení je vše pro opékání či grilování, dle požadavku Vám připravíme maso na rožnění, klobásy či jenom obyčejné špekáčky pro krásné vlahé večery u táboráku. Víme všichni, že i takový spálený špekáček má své kouzlo, je-li spálen na správném místě se správnými lidmi…
Na recepci si lze zapůjčit pálky na stolní tenis, rakety na tenis, míče, kriketovou sadu, koule na petanque, horská kola, badminton…
V dosahu našeho střediska jsou další možnosti využití volného času, jako bowling, squasch, golf, vyjížďky na koních, koupaliště a pod.
A pojedete-li jenom kolem, tak se přijďte podívat, rádi Vám naše zařízení ukážeme.
V Beskydech je krásně!
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: