Českem s námi » Ubytování » Brněnsko, Moravský kras » Penziony » Blansko » Penzion MACOCHA Blansko
A3185

Penzion MACOCHA Blansko

  • Penzion MACOCHA Blansko
  • Penzion MACOCHA Blansko 2
  • Penzion MACOCHA Blansko 3

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Brněnsko, Moravský kras
Adresa: Blansko, Punkevní údolí No.54, Blansko
Mobil 1: +420 603 939 492
Mobil 2: +420 603 939 492
Web: http://www.penzion-macocha.cz
E-mail: email
Počet lůžek:16

Penzion se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Kolem něj se rozprostírá malebné Punkevní údolí, kde ponorná říčka Punkva vytváří Jakubovo jezero a dodává mu romantický nádech.

Punkevní jeskyně a propast Macocha je od penzionu vzdálena jen 1 km. Do města Blansko je to 3 km a do jihomoravské metropole Brno 30 km. V letním období je penzion ideálním místem pro rodinnou rekreaci, je křižovatkou mnoha cyklotras a naučných stezek v Moravském krasu. Mimo hlavní letní turistickou sezonu je pension vyhledáván pro ubytování firem, obchodních cestujících, manažerů a při akcích BVV Brno.
Najdete u nás klidné a pohodové ubytování v komfortně vybavených dvou a čtyřlůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyň s lednicí a satelitní TV.

Penzion dále nabízí venkovní posezení na slunné terase s výhledem na hladinu jezera, možnost grilování a rožnění v krbu, bezplatné parkování aut je zajištěno v areálu nebo v garáži.

Pro naše hosty zajišťujeme rezervaci vstupenek do jeskyní v Moravském krasu a vlastní dopravu po okolí nebo k vlaku či autobusu a informační servis o zdejším regionu
Nabídka služeb v okolí: