Českem s námi » Ubytování » Brněnsko, Moravský kras » Penziony » Rájec-Jestřebí » Penzion Kopeček
A115

Penzion Kopeček

Penzion Kopeček

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Brněnsko, Moravský kras
Adresa: Pod zámkem, Rájec-Jestřebí
Telefon 1: +420 516 432 400
Telefon 2: +420 516 432 034
Web: http://www.kopecek.cz
E-mail: email
Počet lůžek:22

Penzion KOPEČEK se nachází pod zámeckým parkem v klidném městečku Rájec-Jestřebí, které je součástí chráněné krajinné oblasti MORAVSKÝ KRAS.
Kopeček“ - původně panský hostinec založený roku 1869 knížecím rodem Salmů - byl roku 1994 zrekonstruován a v současnosti slouží jako tříhvězdičkový penzion, který si za 16let své existence získal řadu stálých hostů jak z tuzemska, tak ze zahraničí.
Součástí penzionu je „zámecká“ restaurace, bar, salonky, letní zahrádka a stylová pivnice s více než stotřicetiletou tradicí.
V okolí penzionu můžete navštívit propast Macocha, Punkevní jeskyně, jeskyně Sloupsko-šošůvské a jiné krasové jeskyně, včetně jeskyně Kůlna, která proslula díky řadě významných archeologických nálezů. Snadno dostupné je i Brno, Blansko, Boskovice či Lysice.Pro naše hosty je připraveno příjemné ubytování v osmi kompletně zařízených, originálně řešených pokojích, včetně dvou Bílých apartmá.
Úroveň našeho ubytování snese i ta nejpřísnější měřítka v oblasti komfortu, čistoty, pohodlí a klidu.
Pro velmi náročné hosty nabízíme Prezidentské apartmá s vířivou vanou a krbem.Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT-TV, radio a telefon.
Nabídka služeb v okolí: