Českem s námi » Ubytování » Brněnsko, Moravský kras » Penziony » Židlochovice » Pension Pavir
A3537

Pension Pavir

Pension Pavir

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Brněnsko, Moravský kras
Adresa: Masarykova 109, Židlochovice
Telefon 1: +420 547 238 937
Web: http://www.pavir.cz
E-mail: email
Počet lůžek:21

Dovolte, abychom Vás oslovili s nabídkou ubytování a gastronomie v našem pensionu PAVIR. Ve slunečném městě Židlochovice poskytujeme 21 lůžek v originálních pokojích a kvalitní gastronomii - v restauraci s kapacitou 26 míst, v salonku o 30-ti místech,nebo ve vinném sklepě se 50-ti místy můžete ochutnat dobroty z naší kuchyně a zapít je dobrým moravským vínkem.

Židlochovice samotné nabízejí poklidnou atmosféru malého moravského města s řadou historicky hodnotných objektů, možností vycházek podél řeky Svratky,či přírodním parkem Výhon. Ten je jedinečnou lokalitou,která vydala řadu nálezů z pravěku i doby bronzové. Dnešní bohatství Výhonu je dáno řadou chráněných druhů rostlin a ohrožených druhů živočichů. Vynechat byste neměli ani návštěvu zámeckého parku,kde žijí mufloni a jeleni Dybowského.
Z našeho pensionu se za 15-20 minut autem dopravíte do centra Brna,k BVV,na Pálavu ,do rybářského ráje k Mušovským jezerům,nebo do kouzelného lednicko - valtického areálu. Blízké okolí nabízí rybaření, myslivost, jezdectví, vodní sporty a turistiku, přímo kolem PAVIRU vede cyklostezka Brno – Vídeň. Pěkný výlet si můžete udělat na jih do krásného Mikulova,nebo na sever do divokého Moravského krasu. Ale hlavně jsou Židlochovice bránou do vinného kraje, který dává bohatou úrodu, plnící nesčetné sklípky. Z nich vybíráme při degustacích vzorky pro naši vinotéku,abyste se i Vy mohli potěšit z dobrého vínka.
Nabídka služeb v okolí: