Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj » Penziony » Ústí nad Labem » Penzion Komtesa
A4853

Penzion Komtesa

  • Penzion Komtesa
  • Penzion Komtesa 2
  • Penzion Komtesa 3
  • Penzion Komtesa 4
  • Penzion Komtesa 5

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: České středohoří, Máchův kraj
Adresa: Velká Hradební 763/39, Ústí nad Labem
Telefon 1: +420 475 220 020
Mobil 1: +420 602 595 012
Web: http://www.penzionkomtesa.cz
E-mail: email
Počet lůžek:6

1. Ubytování v pokojích a apartmánech v centru Ústí nad Labem je v sousedství Kulturního domu , Národního domu a dalších kulturních zařízení s výhledem do zahrad s možností neplaceného parkování v bezprostřední blízkosti penzionu. V sousedství je rovněž několik restaurací různého typu. Za penzionem je park a během krátké chvilky je možná atraktivní procházka do divoké přírody Mariánské skály.

2. Umístění a dostupnost objektu: vzdálenost k vlakovému nádraží 3 minuty, k autobusovému nádraží 5 minut, k Magistrátu, Finančnímu úřadu aj. institucím města 2 minuty, k městským garážím 2 minuty, k obchodnímu centru FORUM s multikinem 3 minuty

3. Vybavení objektu: Pokoje a apartmány mají své vlastní sociální zařízení se sprchou, plně vybavenou kuchyň, na pokojích je internetová přípojka a televize. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, ale i pro větší skupiny za účelem obchodních jednání.

4. Zimní aktivity: Městské lázně s devatenáctimetrovým bazénem s vlastním termálním vrtem o teplotě 26° a saunami ve vzdálenosti 500 m, Středisko zimních sportů Telnice 15km, plavecká hala Klíše, Zimní stadion s možností bruslení, aj.

5. Celoroční aktivity: Výlety v okolí Ústí nad Labem : Hrad Střekov je jednou z nejlépe dochovaných hradních zřícenin v České republice. Za přívlastek nejromantičtější vděčí především své poloze na strmém skalním ostrohu nad řekou Labe. Jeho silueta je již po staletí symbolem města Ústí nad Labem. S některých oken penzionu je dobře viditelný, zrovna jako zámeček Větruše, s rozhlednou a stylovou restaurací na Šibeničním vrchu, který je obklopen parkem se sportovním vyžitím. Z oken penzionu je výhled na nádhernou Mariánskou skálu a na ni navazující ojedinělý Mariánský most, který je dominantou města. Tím, že má penzion zahradu směrem k parku palácové vily Carla Georga Wolfruma, nyní sídla ústecké redakce Českého rozhlasu, i tento vyjímečný architektonický skvost je možno vidět z jeho oken. Činoherní studio v Ústí nad Labem nabízí nejen pestrý večerní program ze svého repertoáru, ale pořádá pravidelné výstavy a expozice fotografií. Severočeské divadlo opery a baletu je atraktivní nejen svým repertoárem, proslaveným i v zahraničí, ale i svou architekturou interiéru i exteriéru vídeňského architekta Alexandera Grafa. Kostel Nanebevzetí Panny Marie je v novogotickém stylu. Při bombardování města v r. 1945 byl kostel vážně poškozen, od té doby má výrazně vychýlenou průčelní věž. Za zmínku stojí také ZOO Ústí nad Labem se stoletou tradicí.
Tiské skály jsou jedním z nejkrásnějších skalních měst u nás a nacházejí se jihozápadním okraji Labských pískovců a okouzlí nádhernými pohledy na pískovcové útvary.
Nabídka služeb v okolí: