Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Penziony » Chřibská » Penzion Na Stodolci
A1551

Penzion Na Stodolci

Penzion Na Stodolci

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko
Adresa: Dolní Chřibská č.p. 40, Chřibská
Telefon 1: +420 412 381 028
Mobil 1: +420 602 321 828
Web: http://www.nastodolci.cz
E-mail: email
Počet lůžek:32

Nově postavený penzion Na Stodolci, který vznikl přestavbou zemědělské usedlosti, tvoří dvě samostatné ubytovací části. Všechny pokoje se nachází v podkroví a mají vlastní koupelny s WC. Stěny pokojů jsou obloženy masivním dřevem přinášejícím pocit tepla a útulnosti. Celková kapacita penzionu je 32 lůžek.

Našim hostům – ale nejen jim – je kromě znamenitého ubytování k dispozici také restaurace Sněmovna s výtečnou kuchyní. Vybrat si můžete z bohaté nabídky pokrmů z drůbežího, vepřového či hovězího masa, náš šéfkuchař však nezapomíná ani na vegetariány (kompletní nabídku jídel naleznete v našem jídelním lístku ).

Pro milovníky jízdy na koni jsou k dispozici stáje s jezdeckými koňmi, kde si mohou zajezdit jak zkušení jezdci, tak úplní začátečníci. Večery mohou hosté penzionu strávit ve stodole s letním klubem či v dřevěné Formance, která se nachází v přízemí hned vedle klubové Sněmovny a pohodlně pojme 20 lidí. Letní večery jsou ideální pro grilování v dřevěné stodole s výhledem na okolní pastviny. Kapacita stodoly je cca 70 osob, je tedy možné pořádat zde i větší společenské akce.
Nabídka služeb v okolí: