Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Penziony » Hřensko » Penzion Na Vyhlídce - Hřensko
A835

Penzion Na Vyhlídce - Hřensko

  • Penzion Na Vyhlídce - Hřensko
  • Penzion Na Vyhlídce - Hřensko 2
  • Penzion Na Vyhlídce - Hřensko 3
  • Penzion Na Vyhlídce - Hřensko 4
  • Penzion Na Vyhlídce - Hřensko 5
  • Penzion Na Vyhlídce - Hřensko 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko
Adresa: Mezná 80, Hřensko
Telefon 1: +420 412 554 065
Mobil 1: +420 736 672 331
Mobil 2: +420 736 672 329
Web: http://www.penzionnavyhlidce.eu
E-mail: email
Počet lůžek:27

Penzion Na Vyhlídce - ubytování a restaurace uprostřed národního parku Českosaské Švýcarsko.
Nabízíme ubytovací služby, stravování v restauraci, wifi připojení k internetu zdarma, zprostředkování golfu, jízdy na koni nebo bowlingu v blízkém okolí.

Do přízemí je situována stylová restaurace s bezbarierovým přístupem, možností celodenního stravování, s televizí a s bezplatným bezdrátovým wi-fi připojením k internetu. Celá budova včetně restaurace je nekuřácká, kouřit lze tedy pouze na venkovní terase. V restauraci je možno obsadit cca 40 míst, na letní terase 80 míst.

Celý region je již historicky silně zaměřený na turismus. V bezprostředním okolí probíhá množství pěších i cyklistických tras a leží rozmanité turistické pamětihodnosti (rozhledny, odpočívadla, zříceniny starodávných skalních hradů atd.). Přímo u penzionu je vchod do Soutěsek, Pravčická brána stojí pět kilometrů daleko. Do deseti minut jízdy leží Hřensko, ve kterém je několik dalších restaurací, obchody, pošta či autobusové spojení.

V blízké České Kamenici naleznete banky, bankomat, vlakové nádraží, nákupní centrum i tenisové kurty. Vykoupat se můžete v Jetřichovicích. Dvacet kilometrů daleko pak leží okresní město Děčín, nabízející termální koupaliště s plaveckou halou, ZOO, Děčínský zámek s Růžovou zahradou, muzeum a mnohé další.
Nabídka služeb v okolí: