Českem s námi » Ubytování » České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko » Penziony » Nový Bor » Pension Sorrento
A1924

Pension Sorrento

  • Pension Sorrento
  • Pension Sorrento 2
  • Pension Sorrento 3

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: České Švýcarsko, Děčínsko, Šluknovsko
Adresa: Bří Čapků 166, 473 01 Nový Bor, Nový Bor
Telefon 1: +420 487 722 314
Mobil 1: +420 603 183 353
Web: http://www.sorrento.cz/cz/index.php
E-mail: email
Počet lůžek:8

Restaurace s pensionem a letní zahrádkou.

Restaurant a pension Sorrento se nachází v klidné části městečka Nový Bor s výhledem do příjemného parku. Do středu města se můžete vydat procházkou (cca 5 min pěšky). Restaurace nabízí široký sortiment jídel (pizza, těstoviny, saláty, minutky, dezerty).

Tipy na výlet :
ZIMNÍ AKTIVITY: Nejbližší sjezdovka se nachází na Polevsku 2 km, zimní sportovní areál v Jiřetíně pod Jedlovou nabízí běžkařské tratě o různých délkách, jeden lyžařský vlek na Tolštejn dlouhý 700 m s převýšením 145 m, větší vlek na Jedlovou (774m) je dlouhý 1200 m s převýšením 260 m. Z Jedlové vedou dvě sjezdovky. V okolí je množství běžeckých tratí. Krytý bazén Česká Lípa je vzdálen 8 km. Aquapark v Děčíně 35 km. Aquapark v Liberci 45 km.
LETNÍ AKTIVITY: Cykloturistika po značených stezkách, jízda na koních, rybaření, turistika. Koupaliště Nový Bor, lesní koupaliště ve Sloupu v Čechách. Doporučujeme výlety: skalní hrad Sloup v Čechách 3 km, na vrchol Jedlové hory (rozhledna s kruhovým výhledem), na Křížovou horu (kaple s křížovou cestou), na prohlídku zříceniny hradu Tolštejn, na prohlídku středověké štoly sv. Jana Evangelisty, na Světlík-větrný mlýn s chráněnou ptačí rezervací, na exkurzi do sklárny z r.1414 v Chřibské, do Jetřichovických stěn (NP České Švýcarsko) 15 km, k Dolskému mlýnu a na skalní hrad Šaunštejn 20 km, na Pravčickou bránu a do soutěsek s plavbou na lodičkách 25 km, do velice známého Kyjovského údolí (vše NP České Švýcarsko) 10 km.
Nabídka služeb v okolí: