Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Penziony » Jablonec nad Jizerou » Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou
A1838

Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou

  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 2
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 3
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 4
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 5
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 6
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 7
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 8
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 9
  • Penzion Na výsluní - Jablonec nad Jizerou 10

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Český ráj
Adresa: Chlístov 52, Jablonec nad Jizerou
Telefon 1: +420 483 390 657
Mobil 1: +420 721 171 835
Web: http://home.tiscali.cz/hartlova/
E-mail: email
Počet lůžek:12

K dispozici je nový samostatný dům nacházející se na rozhraní Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. Má překrásný výhled na Český ráj, Jizerské hory a Lužické hory.

Jedna obývací hala (35m2) je vybavená barevnou televizí, satelitem a rádiem.
Dva samostatné apartmány, každý má svou koupelnu a sprchu. Kuchyně jsou vybavené elektrickým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Každý apartmán má svůj velký balkón se zahradní nábytkem. Tři třílůžkové ložnice, jedna jedno -lůžková.

Vytápění objektu elektrickým ústředním topením, ohřev vody dvěmi elektrickými bojlery. Dvě velké zahrady oplocené živým plotem slouží k odpočinku.

K posezení velká zahrada,oplocená živým plotem a s velkým zahradním krbem. Druhá zahrada oplocená - na požádání majitel dodá klíče - možnost běhání psa a pod. 2 velká hřiště ve vzdálenosti 150 m. Půjčovna koní pod hradem Frýdštejn nebo Rýnovice - Jablonec nad Nisou. Vzdálenost 5 - 12 km. Nutné vlastní povlečení nebo za poplatek. Cena ubytování je navršená vlastní spotřebou el.proudu a vody - dle měřiču.

Ke koupání, rybaření a vodním sportům slouží řeka Jizera (3km), přírodní jezero v lomu v lese, (1km), koupaliště v Železném Brodě, (3km), přehrada v Jablonci nad Nisou (10 km).

Výborné podmínky pro pěší turistiku a cyklo- turistiku do Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. Jízdárna i půjčovna koní je v rozmezí od 500 m do 10 km.
Ceny: pronájem celého objektu s kapacitou 10-12 osob na 1 den stojí 2 000 Kč. Upřednostňují se týdenní pobyty, nejméně 3 denní. Autoparkoviště před domem pro 6-7 aut zdarma, úschova kol zdarma.

Tipy na výlet : hrad Frydštejn 5 km, Černá Studnice v Jizerských horách, 8 km, Ještěd 15 km, pískovcová skalní města Malá Skála 5km, Hrubá Skála 10 km, hrad Kost 20 km, hrad trosky 18 km, zámek Sychrov 15 km, Dlaskův statek (lidová architektura) v Dolánkách u Turnova 8 km, muzeum v Železném Brodě 2 km.


Nabídka služeb v okolí: