Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Penziony » Žďár » * PENZION ESPERO * SKOKOVY *
A1377

* PENZION ESPERO * SKOKOVY *

  • * PENZION ESPERO * SKOKOVY *
  • * PENZION ESPERO * SKOKOVY * 2

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Český ráj
Adresa: Skokovy 17, Žďár u M. Hradiště 294 12, Žďár
Telefon 1: +420 326 789 505
Mobil 1: +420 603 949 994
Web: http://www.sweb.cz/espero.skokovy/
E-mail: email
Počet lůžek:60

Nabízíme Vám uspořádání rekondičních pobytů ve Skokovech v Penzionu ESPERO. Náš penzion leží v srdci Českého ráje, v podzimních měsících i v srdci houbařského ráje.
Nabízíme pobyty pro zdravé i tělesně postižené a seniory v rodinném penzionu, ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích s umývadlem, s teplou a studenou vodou na pokojích. Toalety a sprchy na chodbách jednotlivých pater, celkem 60 lůžek v 21 pokojích (20 lůžek bezbariérových).
Stravování 3 krát denně s odpolední lehkou svačinou (ovoce nebo koláček) na osobu. Dále nabízíme výbornou domácí kuchyň, s možností vytvoření vlastního jídelníčku na celý rekondiční pobyt s možným lékařským dohledem v domě, nevyhýbáme se ani dietní stravě.
Je možno využít tří televizí v domě, tělocvičny a také sauny s bazénkem. Každý den je možnost posezení v domácím baru s letní zahrádkou přístupnou i ze silnice, též je zajištěno občerstvení třikrát denně během jídel v jídelně s terasou. Objekt je chráněn kamerovým systémem. Vlastní počítač (notebook) s bezdrátovou kartou (WIFI) je možno po dohodě připojit na Internet.
Možnost procházek v lesích po písčitých suchých cestách v údolí i kopcích i v místech blízkých pamětihodnostech.
Dále nabízíme možnost využití dvou stolů na stolní tenis, několik místností a klubovny s krbem jako učeben, video, satelit, možnost uspořádání různého školení, jazykové kurzy, školy v přírodě.
Na zahradě je možnost využití velkého ohniště i venkovního grilu, různé míčové hry, zahradních sprch, plánujeme i venkovní bazén. Pro cyklisty nabízíme možnost zapůjčení kol, popřípadě úschovnu, v areálu se nachází tenisový kurt s občerstvením.
Nejbližší autobusová zastávka je Žehrov(asi 500m), vlaková zastávka Loukov (asi 5 km).Přijeďte nás navštívit a uvidíte jaké možnosti Vám nabízíme nejen my, ale i pravý Český ráj.


Nabídka služeb v okolí: