Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Penziony » Železný Brod » PENSION RUSALKA
A2699

PENSION RUSALKA

  • PENSION RUSALKA
  • PENSION RUSALKA 2

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Český ráj
Adresa: Návarov čp.17, 468 22 Železný Brod, Železný Brod
Telefon 1: +420 483 385 543
Mobil 1: +420 603 296 293
Web: http://www.rusalka.cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Penzion Rusalka najdete v malém údolí uprostřed lesů, kudy protéká řeka Kamenice. Penzion s příjemnou atmosférou vám nabízí 10 pokojů (1,2,3 a 4 lůžkové) s celkovou maximální kapacitou 25 lůžek. Najdete zde též bar a jídelnu.

Několik pokojů má své vlastní sociální zařízení. Pro pokoje, které nejsou vybaveny sociálním zařízením jsou určeny společné sprchy a WC. Majitelem a zároven provozovatelem penzionu Rusalka je holandský manželský pár, mluvící angličtinou, holandštinou a němčinou.

Asi 100 metrů od penzionu je železniční zástavka. Vlak, který zde staví projíždí mezi městy Železný Brod a Tanvald . V Železném Brode je poté možnost přestoupení a dalšího spojení do větších měst.

Po celý rok je v okolí možnost provozování různých aktivit, jako jsou procházky, rybaření a provozování zimních a letních sportů. Majitelé penzionu vám ochotně rádi poradí vhodnou turistickou stezku nebo způsob jak a kde získat rybářské povolení.

V blízkosti Navarova se nacházejí jak hory Krkonoše, tak Český ráj. Po hodine cesty autem se můžete ocitnout v Praze. I v blízkém okolí najdete spoustu míst, která stojí za navštívení.

Další z možností je návšteva Německé spolkové republiky nebo Polska, kam cesta trvá 45 minut autem. Asi po 10 minutách cesty autem můžete navštívit jeskyně v Bozkově a ve měste Liberec například krytý bazén , botanickou nebo zoologickou zahradu. Budete-li mít zájem o různé další aktivity, jako lezení po skalách, jízda na horských kolech apod., můžeme vám zajistit kontakt na výborného instruktora.


Nabídka služeb v okolí: