Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Penziony » Zlaté Hory » Penzion ORLÍK
A272

Penzion ORLÍK

  • Penzion ORLÍK
  • Penzion ORLÍK 2
  • Penzion ORLÍK 3
  • Penzion ORLÍK 4
  • Penzion ORLÍK 5
  • Penzion ORLÍK 6
  • Penzion ORLÍK 7
  • Penzion ORLÍK 8
  • Penzion ORLÍK 9
  • Penzion ORLÍK 10

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jeseníky, Rychlebské hory
Adresa: Rejvíz,Zlaté Hory, Zlaté Hory
Telefon 1: +420 584 413 090
Mobil 1: +420 777 302 088
Web: http://www.penzionorlik.cz
E-mail: email
Počet lůžek:29

Penzion nabízí rekreační, sportovní a studijní pobyty pro skupiny i jednotlivce, v krásném a klidném prostředí Hrubého Jeseníku v lokalitě Rejvíz, která je známá především jedinečným výskytem vrchovištních rašelinišť a mechových jezírek s nedotčeným a nezapomenutelným charakterem lesních porostů borovice a smrku.
Dále organizování společenských událostí s různými programy (rodinné oslavy, svatby, firemní akce a školení, lovecké akce, naháňky, košty moravských vín, grilování apod.).
Ubytování je realizováno v nadstandardně a příjemně zařízeném penzionu Orlík ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí vybavení pokojů je televize a minibar. Celková kapacita je 29 lůžek.
Stravování (snídaně, polopenze, plná penze) je zajištěno ve vlastní restauraci, kde nabízíme tradiční českou kuchyni a zvěřinové speciality.
Oblast je vhodná pro odpočinek i aktivní rekreaci, zejména pro pěší turistiku a cykloturistiku. Je zde hustá síť značených tras po celé oblasti Jeseníků, Rychlebských hor a masivu Kralického Sněžníku.
Rádi Vám pomůžeme vytvořit program v kombinaci poznávacích výletů a sportovního vyžití. V blízkém okolí můžete navštívit mechová jezírka, muzeum a zříceninu hradu Kobrštějn, rozhlednu Zlatý Chlum, Jeskyně Na Špičáku, Jeskyně Na Pomezí , Lurdskou jeskyni na Rejvíze, zajímavé skalní útvary zvané Kazatelny, Zlatorudné doly ve Zlatých Horách, lázně Jeseník, ekologickou elektrárnu Dlouhé Stráně a mnoho dalších přírodních i kulturních zajímavostí. Ke sportování můžete využít vlastní pozemek penzionu, kde si můžete zahrát fotbal, volejbal, stolní tenis a další míčové hry. Možnost koupání a jiných sportovních aktivit např. v krytém bazénu v České Vsi, na otevřeném koupališti a sportovištích v Jeseníku.
Pro milovníky přírody a myslivosti zajistíme ve vlastní honitbě myslivecké vyžití (poplatkové lovy), možnost pozorování a fotografování ve volné přírodě.
V zimním období je v okolí penzionu cca 50 km běžkařských tras (několik okruhů podle náročnosti), které jsou pravidelně upravovány. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici sjezdovky v Horním Údolí (2 km) a v novém areálu ve Zlatých Horách. Pro náročnější lyžaře jsou dostupné sjezdovky v areálu Praděd, Ramzová a Červenohorské Sedlo do 25 minut jízdy autem.
Dle Vašeho zájmu připravíme program, zjistíme dopravní spojení, případně zprostředkujeme soukromý autobus (v zimě možnost dohodnout skibus). Dále pro Vás zajistíme tiskoviny týkající se památek a oblastí, které budete chtít navštívit.


Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: