Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Penziony » Smržovka » Pension Na Kovárně
A195

Pension Na Kovárně

  • Pension Na Kovárně
  • Pension Na Kovárně 2
  • Pension Na Kovárně 3
  • Pension Na Kovárně 4
  • Pension Na Kovárně 5
  • Pension Na Kovárně 6
  • Pension Na Kovárně 7
  • Pension Na Kovárně 8
  • Pension Na Kovárně 9

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Jiřetínská 1163, Smržovka
Mobil 1: +420 723 744 526
Mobil 2: +420 731 459 870
Web: http://www.penzion-nakovarne.cz
E-mail: email
Počet lůžek:31

Pension se nachází v klidné okrajové části Smržovky v blízkosti skicentra tanvaldský Špičák (874 m n.m.). Nabízíme ubytování v apartmánech - 6 lůžkový, 5 lůžkový a samostatnou chatku (4lůžková), vše je vybavené WC+sprchou, TV+SAT, zařízená kuchyň, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, el. sporák nebo el. 2 pl. vařič. Dále pro větší skupinu je k dispozici apartmán max. pro 14 os.- 2x4lůžkový, 2 lůžkový a 3 lůžkový pokoj+ možnost 1 přistýlky + zařízená kuchyň, jídelna, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, el. sporák, 2x lednice, TV+SAT a 2xWC a 2x sprcha.

Okolí :
Objekt se nachází v klidném místě u lesa, k dispozici je posezení u venkovního krbu, slunečník, stolní tenis. Možnost houbaření a sběru lesních plodů. Cca 300 m možnost jízdy na kolečkových bruslích.
Tenisové kurty a jízda na koni asi 1 km, minigolf 3 km.
V zimě skicentrum tanvaldský Špičáck cca 1,6 km vzdálen (parkování zdarma, dětský vlek, půjčovna lyží a snowboardů, večerní lyžování, restaurace atd.)
Tipy na výlet :
V létě možnost cykloturistiky a turistiky- značené stezky,v okolí se nachází řada rozhleden-Špičák, Černá Studnice, Bramberk, Štěpánka atd.,sáňkařská dráha. Koupání v 7 km vzdálené jablonecké přehradě, krytý bazén v Jablonci n.N., squash 8 km,aquapark Babylon v Liberci cca 25 km, liberecká ZOO, Bozkovské jeskyně cca 25km, Harrachov 25 km. Zámek Sychrov, Frýdlan v Č., Český ráj 40 km, Praha 120 km. V místě tenisová hala, bowling, fitness, solárium,přírodovědné muzeum, kino, diskotéky,restaurace, obchody. V zimě možnost sjezdování v 1,2 km vzdáleném skicentru tanvalský Špičák (půjčovna lyží, kol), možnost objednání saní s koňmi-krásná projížďka Jizerskými horami.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: