Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Penziony » Tanvald » Pension BOBOVKA
A550

Pension BOBOVKA

Pension BOBOVKA

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Pod Špičákem 580, Tanvald
Mobil 1: +420 602 320 964
Mobil 2: +420 777 320 964
Web: http://www.penzionbobovka.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:27

Penzion Bobovka (550 m.n.m.) se nachází na jižním svahu hory Špičák (808 m.n.m.) nad centrem Jizerských hor - městem Tanvald.U penzionu končí asfaltová cesta a les tvoří hranici pozemku.
Penzion je po celkové rekonstrukci a vše je nové,pěkné a čisté.
Proto je nekuřácký.
K dispozici je 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita objektu je 27 míst. Jedná se tedy o penzion rodinného charakteru s příjemnou atmosférou vhodný pro rodiny s dětmi,skupiny přátel čí sportovní kluby.

Penzion má velkou, plně vybavenou kuchyni,kromě myčky a mixéru v ní najdete vše potřebné. Společenskou místnost s krbovými kamny a televizí. U penzionu je vlastní parkoviště dostupné i v zimních měsících. Příjemné je také posezení na zahradě u ohně či grilování.K dispozici je i výčepní zařízení.Pivo rádi zajistíme nebo si přivezete to své oblíbené.Milovníky vína můžeme nalákat na bohatou nabídku kvalitních moravských vín - vinotéku máme nedaleko penzionu.

V bezprostřední blízkosti se nachází minigolf, tenisové kurty,cyklostezky,sportovní hala,fotbalový stadion a hřiště na kopanou.V zimě kluziště, sjezdovka a upravovasné běžecké trasy (po dohodě odvoz na běžecké či sjezdové tratě v okolí).

Objekt má výbornou polohu a díky dostupnosti množství sportovišť je vhodný i pro soustředění sportovních klubů. V okolí je několik koupališť, v Jablonci přehrada, v Tanvaldu bazén, plavecký areál v Liberci a Jablonci. Známé lyžařské centrum Harrachov je vzdáleno 12 km, Snow park Rejdice 10 km. Bozkovské jeskyně 10 km, do Polska 15 km, do Německa 30 km. Doporučujeme návštěvu Liberecké ZOO a Botanické zahrady, zámku Frýdlant a Sychrov a dalších zajímavých míst,kterých je v blízkém okolí spousta.Rádi Vás s nimi seznámíme a můžeme připravit program pro vás či vaše děti "na míru".:)
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: