Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Černá v Pošumaví » Penzion Wizard´s club Lipno
A1406

Penzion Wizard´s club Lipno

  • Penzion Wizard´s club Lipno
  • Penzion Wizard´s club Lipno 2
  • Penzion Wizard´s club Lipno 3
  • Penzion Wizard´s club Lipno 4
  • Penzion Wizard´s club Lipno 5
  • Penzion Wizard´s club Lipno 6
  • Penzion Wizard´s club Lipno 7
  • Penzion Wizard´s club Lipno 8
  • Penzion Wizard´s club Lipno 9

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Černá v Pošumaví 15, Černá v Pošumaví
Telefon 1: +420 380 744 318
Mobil 1: +420 608 533 424
Web: http://www.wizardsclub.net
E-mail: email
Počet lůžek:24

Aktuelně nabízíme zimní balíčky s lyžováním na rakouském Hochfichtu - 6x ubytování, 6x polopenze, 5x skipas + doprava, ceny již od 3.350 Kč, lyžování na Kramolíně sestavený individuelně dle vašich požadavků již od 1.070 Kč. Pořádáme též silvestrovské pobyty - 4 noci + silvestrovská večeře 1.790 Kč, každá další noc 280 Kč.
Nově zrekonstruovaný rodinný penzion na Lipně nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé z nich mají i plně vybavený kuchyňský kout s vařičem, chladničkou a základním stolním a kuchyňským nádobím. K dispozici je velká zahrada s bazénem, petanque hřiště, ruské kuželky, šipky, stolní fotbal. Na zahradě je také ohniště s rožněm či grilovacím roštem, k dispozici je i mobilní zahradní gril. Parkování aut na vlastním pozemku u objektu. Penzion je v provozu po celý rok, okolní krajina poskytuje řadu možností k zábavě či odpočinku - koupání, vodní sporty, houbaření, cykloturistika, pěší turistika, v zimě i běžkaření nebo lyžování na nedalekém Kramolíně či rakouském Hochfichtu. Vždy jsme připraveni poskytnout ubytování a služby rybářům - zamražení úlovků, půjčení loďky, vyřízení povolenky ...Penzion s restaurací a barem je možno využít také k pořádání oslav a firemních večírků, oblíbený je i silvestrovský pobytový týden spojený s oslavou příchodu nového roku.

Okolí :
Penzion leží téměř na břehu tzv. "malého Lipna" kam se dá vyjít brankou přímo ze zahrady. Zde se nachází menší klidnější pláž ke koupání, jsou tu i krásná zákoutí pro rybáře. Centrální pláž, částečně i placená, je od penzionu vzdálena cca 7 minut chůze.

Tipy na výlet :
Černá v Pošumaví je dobrým výchozím bodem pro pěší výlety i cykloturistiku, která se stává stále více oblíbená. Okolí je protkáno cyklostezkami, po kterých můžete dojet do řady turisticky zajímavých a vyhledávaných míst - např. Schwarzenbergský kanál, zřícenina hradu Vítkův kámen, Čertovy kameny aj. Pozornost si zajisté zaslouží i 17 km vzdálený Český Krumlov se svým zámkem či divadlem s otáčivým hledištěm.
Nabídka služeb v okolí: