Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Tábor » PENSION Z & Z
A4629

PENSION Z & Z

PENSION Z & Z

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Vítkova 2010, Tábor
Telefon 1: +420 381 253 740
Web: http://www.tabor.cz/penziondubak/
E-mail: email
Počet lůžek:14

Jsme malý moderně zařízený rodinný pension nacházející se v oblasti historického centra města Tábora zvané Podhrad Po dobu Vaší dovolené i během víkendů u nás najdete ideální možnost odpočinku od všedních dnů. Můžeme Vám zaručit klidný a nerušený pobyt díky malé kapacitě našeho penzionu. V letních měsících je k dispozici i zahrádka s možností posezení do pozdních večerních hodin.
Ubytovat se můžete v kterémkoliv ze čtyř dvou až pětilůžkových apartmánů s balkonem. Každý z nich je vybaven vlastním WC a koupelnou, kuchyňkou, ledničkou a barevnou televizí se satelitem. Parkování a garážování vozidel zajištěno.
Čeká na Vás krásná příroda jižních Čech s nesčetným množstvím lesů a rybníků, mnoho historických památek vztahujících se především k husitům, ať již v samotném Táboře, nebo v blízkém okolí (např. Kozí Hrádek - místo, kde kázal Mistr Jan Hus, nebo jeden z nejkrásnějších zámků na světě - Hluboká, vzdálená asi 40 km od Tábora). Lze využít širokých sportovních možností a tratí pro turistiku (např. Blata). Z kulturní nabídky upozorňujeme na pravidelné Táborské kulturní léto, které v červenci a srpnu nabízí řadu divadelních představení, koncertů a dalších akcí, zejména zářijová Táborská setkaní. Podrobnosti naleznete v Oficiálním informačním servisu Táborska. Další informace podle Vašeho zájmu rádi zjistíme. Velmi oblíbené jsou i cyklotrasy

Nabídka služeb v okolí: